"M jak miłość" wielkie zmiany w serialu. Do obsady wracają gwiazdy

3

Przez ostatnie pięć miesięcy widzowie "M jak miłość" musieli obywać się bez obecności Barbary Kurdej-Szatan. Jak się jednak okazało, po długiej nieobecności aktorka wróci na plan serialu TVP. Nie będzie jedyną osobą, która ponownie zagości na ekranie.

"M jak miłość" wielkie zmiany w serialu. Do obsady wracają gwiazdy
Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu "M jak miłość". Nie będzie jedyna (kadr z serialu "M jak miłość")

Ostatni raz widzowie TVP mieli okazję oglądać Barbarę Kurdej-Szatan w 1551. odcinku "M jak miłość". Jego premiera odbyła się 15 grudnia 2020 roku, jednak został nagrany znacznie wcześniej. Nieobecność bohaterki, w którą wcielała się aktorka, została wyjaśniona wyjazdem z Polski.

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan wróci do serialu TVP. Kto jeszcze?

Barbara Kurdej-Szatan miała przerwę w graniu w "M jak miłość", ponieważ we wrześniu 2020 roku po raz drugi została mamą – na świat przyszedł jej syn Henryk. Jak jednak podaje "Super Express", już we wtorek 18 maja widzowie będą mieli okazję podziwiać Kurdej-Szatan w 1591. odcinku serialu TVP.

18 maja w 1591. odcinku zobaczymy powrót Joasi do Polski. Pierwsze, co zrobi to spotka się z Michałem (bohater odgrywany przez Pawła Deląga – przyp. red.). Wygląda na to, że znowu będą parą – zdradziła Barbara Kurdej-Szatan (Se.pl).

To nie będzie jedyny aktorski powrót do "M jak miłość". Ku radości widzów, w produkcji TVP pojawi się również Laura Samojłowicz, czyli serialowa Majka. Pretekstem do pojawienia się Majki będą zaręczyny jej byłego partnera z Franką, w której rolę wciela się Dominika Kachlik. Na odcinki z udziałem Samojłowicz trzeba jednak prawdopodobnie poczekać aż do jesieni.

Zobacz także: Zobacz też: Gwiazdy remontują swoje domy. Kosztuje je to dużo wysiłku
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić