Mama trzymała dziecko w ramionach, gdy nadleciała sroka. Niemowlę nie żyje

220

Tragedia w Brisbane. Niemowlę zmarło w szpitalu po strasznym wypadku parku z udziałem pikującej sroki. - To okropne widzieć rodzinę rozdartą w jednej chwili - powiedział świadek dramatycznego zdarzenia.

Mama trzymała dziecko w ramionach, gdy nadleciała sroka. Niemowlę nie żyje
Niemowlę zmarło po szokującym incydencie ze sroką (YouTube)

Do wypadku doszło w niedzielę 8 sierpnia w Brisbane w Australii. Pewna kobieta spacerowała po miejscowym parku z niemowlęciem na rękach, gdy nagle w jej stronę zaczęła pikować sroka.

Sroka leciała na kobietę z dzieckiem. Szokujący wypadek

Kobieta miała podobno próbować uniknąć zderzenia z lecącym prosto na nią ptakiem. W wyniku niefortunnego manewru potknęła się i upadła razem z dzieckiem, które trzymała na rękach - donosi "Daily Mail".

Sanitariusze zostali wezwani do parku Glindemann o godzinie 12.05 przez ojca dziecka. - Podobno matka uchylała się przed sroką, a potem potknęła się z dzieckiem w ramionach - powiedział rzecznik Queensland Ambulance Services.

Przetransportowaliśmy niemowlę do Szpitala Dziecięcego w Queensland w ciężkim stanie z urazem głowy. Na pokładzie ambulansu był dyrektor medyczny i ratownik medyczny - dodał rzecznik. Dziecko zmarło niedługo później w szpitalu.

Młoda para, która tego dnia również spacerowała po parku, ​​pospieszyła z pomocą, kiedy usłyszała przeraźliwe krzyki rodziców. - Byłem świadkiem różnych szokujących rzeczy, ale to było najgorsze, co kiedykolwiek widziałem – powiedział mężczyzna w rozmowie z "Courier Mail".

To okropne widzieć rodzinę rozdartą w jednej chwili – dodała jego żona. Świadkowie dramatycznego zdarzenia pochwalili "bohaterskiego" ojca dziecka za szybką reakcję i wezwanie pomocy. Robił "wszystko, co mógł" - stwierdzili.

Dwóch pracowników Rady Miejskiej Brisbane schwytało srokę o godzinie 15:00 w poniedziałek i zabrało ją w klatce. Park został oklejony taśmą, na miejscu postawiono znaki ostrzegawcze.

Zobacz także: Mewa na atrakcji w wesołym miasteczku. Zabawne nagranie z USA
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić