o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
|

Nagły paraliż 23-latka. Przerażające, co wyciągnęli z jego mózgu

21
Podziel się

Szokująca historia. 23-latek doznał nagłego paraliżu, w związku z czym zgłosił się do lekarza. Gdy medycy wykonali badania, nie dowierzali w to, co udało się ustalić.

Nagły paraliż 23-latka. Przerażające, co wyciągnęli z jego mózgu
Przerażająca historia. Miał tasiemca w głowie
bDgFoodh

23-letni Chen z chińskiej prowincji Jiangxi trafił do szpitala po tym, jak doznał paraliżu jednej strony ciała. Jak relacjonują zagraniczne media, mężczyzna już od dziecka zmagał się z drętwieniem stóp i dłoni. Z roku na rok ten problem doskwierał mu coraz mocniej.

Początkowo medycy kompletnie nie wiedzieli, co dolega chłopakowi. Wnikliwe badania ujawniły przyczynę. Diagnoza była totalnie zaskakująca.

bDgFoodj

Okazało się, że Chen cierpi na sparganozę. W jego mózgu znaleziono... 12-centymetrowego tasiemca. Lekarze twierdzą, że żył tam przez 17 lat. Do organizmu dostał się prawdopodobnie wtedy, gdy ten zjadł niedogotowane lub nawet surowe mięso żaby czy węża.

Miał tasiemca w głowie. Przykre konsekwencje

Chen musiał przejść operację. Podczas zabiegu usunięto tasiemca. Działania medyków zakończyły się pomyślnie.

Teraz 23-latka czeka okres rekonwalescencji. Telewizja Jiangsu Television podała bowiem, że tasiemiec narobił poważnych szkód w mózgu chłopaka. Doprowadził do zapalenia kory mózgowej.

bDgFoodp
bDgFoodK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(21)
vc`x
miesiąc temu
gdyby jadł schabowe SMAŻONE to by nie było problemu, Azjaci jedzą wynalazki to nic dziwnego!
Szkoda gadać
miesiąc temu
U nas by stwierdzili, że trzeba z tym żyć. "Paanie, drętwieją palce? To pewnie zła dieta...". Tak leczy nasza Służba Zdrowia
ISLA
miesiąc temu
CORAZ WIĘCEJ INFORMACJI Z CHIN ŻE KTOŚ ZACHOROWAŁ ALBO ZMARŁ PO ZJEDZENIU JAKIEGOŚ DZWINEGO MIĘSA???!! Z JAKIEGOŚ ŻYJĄTKA!!!?? CZY ONI W TYCH CHINACH JEDZĄ WSZYSTKO CO SIĘ RUSZA!!!?? A PÓŹNIEJ ZARAZA NA CAŁY ŚWIAT!!!???
bDgFoodL
hahahaaa
miesiąc temu
uwielbiam czytać komentarze hahahaaa
cześ
miesiąc temu
ja też tak mam ale to tylko delirka alkoholowa
Najnowsze komentarze (21)
gosc
4 tyg. temu
to tzw.tasiemiec uzbrojony niestety u nas rowniez mozna sie nim zarazic przez zjedzenie niemytych jagod wprost z krzaka w lesie
Andrzej
4 tyg. temu
Kupię duże pojemniki plastikowe na odpadki z restauracji i wysyłam do Chińskich restauracji,
Tor
miesiąc temu
Czy mamy świadomość tego, co zjadamy w Polsce? Czy wiemy, czym są karmione nasze zwierzęta hodowlane- krowy, świnie, kury itd.? Są karmione paszą z padłych zwierząt, potem my zajadamy się hamburgerami, kotlecikami, szyneczkami, kurczątkami itd. Wiemy, co to jest BSE i skąd się wzięło? Jakie są z tego konsekwencje dla ludzi? Skąd się bierze Parkinson, Alzheimer, choroba Creutzfeldlda-Jakoba? A nasi niby-rządzący wybijają dziki, bo rzekomo mają Afr. pom. świn.
Podròżnik
miesiąc temu
Jak lecicie do Azji, Afryki, Ameryki Poł, to weźcie swoje jedzenie:chipsy,paluszki,pasztety,sucharki zamknięte fabrycznie. Zgrzewa wody. NICZEGO tam NIGDZIE nie jedzcie!!!
To nędzarze
miesiąc temu
Poza Pekinem w Chinach jest NĘDZA gorsza jak w Korei Płn! Śpią na klepiskach w drewnianych altankach z pluskwami, wszami,karaluchami wszędzie! Brak higieny i głodowe żarcie.
Cyz
miesiąc temu
Oczywiście,że to Covid-1984! Tasiemiec tylko współistniejący
....
miesiąc temu
80 procent Polaków ma robale...Z badań polskich lekarzy parazytologow.. .reszta lekarzy ma to generalnie w dupie..A robale..cóż.. jak macie ciągle infekcje to na bank macie robale do wystąpienia.. Vermox lęk ponadto leczy guzy różnej maści.. Rozwala je na kawałki żebyś potem mógł wywalić.. W USA wycofany bo kosztował jakie 8 dolarów...Lek uratował mi życie...dawno dawno temu...Zapamiętajcie Parazytologow z polskich badań naukowych..Wszelkie egzemy u dzieci...robale..kochani.. I astmy też robale..
Niedowiarek
miesiąc temu
W Polsce nie jadamy zab ani wezy, ale mamy tasiemce. Skad ?Od chinczykow?, czy od chinskich zab i wezy.Lekarze jasnowidze !
bDgFoodD
Tomek
miesiąc temu
Jest taki tasiemiec, nazywa się bąblowiec. Bardzo często w diagnostyce mylony jest z guzem rakowym. Jeżeli naruszy się cystę, do czego może dojść przy biopsji, zostaje choremu max rok życia, bo on zaczyna się intensywnie rozsiewać po organizmie i zabija na końcu. Często tłumaczone jest to rozsianiem guzów. Lepiej, żeby nas omijał, bo medycyna alopatyczna kompletnie z nim sobie nie radzi.
xxx
miesiąc temu
Mam pomysł. Wysyłać śmieci spożywcze do Chin. Oni to zjedzą.
Start
miesiąc temu
Czy jest tam coś czego oni nie zjedzą?
Żulian
miesiąc temu
Ja tam też czasem lubię sobie wciągnąć surową żabę
Jgfgh
miesiąc temu
Oni wszyscy zjedzą to ich kara
hahahaaa
miesiąc temu
uwielbiam czytać komentarze hahahaaa
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić