Nastolatkowie robili to w krzakach. Przyłapał ich policyjny dron

275

Policyjny dron przyłapał grupę nastolatków na gorącym uczynku. Młodociani przestępcy z Bielska-Białe myśleli, że skutecznie ukryli się w krzakach i są bezkarni. Nie mieli pojęcia, że są nagrywani.

Nastolatkowie robili to w krzakach. Przyłapał ich policyjny dron
Nastolatkowie zostali przyłapani na gorącym uczynku (Policja Śląska)

W ubiegłą sobotę policjanci z Bielska-Białej patrolowali okolicę jednego z osiedli przy użyciu drona. W pewnym momencie zwrócili uwagę na zagajnik, gdzie przy prowizorycznie ustawionym stoliku siedziało dwóch podejrzanie zachowujących się nastolatków.

Dron przyłapał nastolatków

Po przyjrzeniu się ich zachowaniu okazało się, że jeden z mężczyzn wyjął z plecaka foliową torebkę z marihuaną, z której wyjął kilka porcji tego narkotyku, a następnie przekazał je towarzyszowi - informuje śląska policja.

Mundurowi obsługujący drona powiadomili o sytuacji dyżurnego pierwszego komisariatu, a na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać podejrzanych i zabezpieczyć posiadane przez nich narkotyki.

Jak się okazało, byli to dwaj 17-letni mieszkańcy Bielska-Białej. Nastolatkowie spędzili noc w policyjnym areszcie, po czym obaj usłyszeli zarzuty. Może im grozić nawet do 3 lat więzienia. O ich dalszym losie zdecyduje prokurator.

Zobacz także: Patriotyzm w czasie COVID-19. Dr Karauda: To troska jeden o drugiego
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić