Nie wejdą do własnego mieszkania. Lokatorzy krzyczą "wypier****j!"

105

Małżeństwo z Warszawy wynajęło mieszkanie kobiecie, która od pół roku za nie nie płaci. Nie mogą jednak odzyskać nieruchomości.

Nie wejdą do własnego mieszkania. Lokatorzy krzyczą "wypier****j!"
Zdjęcie ilustracyjne. (Pixabay)

Choć mieszkanie jest ich, od pół roku nie mają do niego wstępu. Historię małżeństwa z Warszawy opowiedział portal Polsat News. Pani Anna i pan Adam mieszkają w domu pod Warszawą. Swoje mieszkanie w mieście postanowili wynająć. Jednak mocno tego pożałowali.

Wynajęliśmy mieszkanie firmie windykacyjnej. Szukała mieszkań dla lokatorów, których usuwała z kamienicy. Pan, który przedstawił się jako adwokat, radca prawny, prowadzi biuro, legalną działalność. Trudno było takiemu człowiekowi nie zaufać - opowiedział pan Adam w programie "Interwencja".

Lokator, który wprowadził się do mieszkania razem z konkubiną konkubiną. Jednak para się rozstała, a ciężarna kobieta została w mieszkaniu sama. Dobroduszne małżeństw postanowiło pójść jej na rękę, obniżyć czynsz i przepisać umowę. Do mieszkania wprowadziła się matka lokatorki. Obie od pół roku nie płacą czynszu, a mieszkania nie zamierzają opuścić.

Nie otwieram, wynocha! Nie będę z panem dyskutowała, proszę stąd odejść, bo pan nas nęka! Wyp***! - miał usłyszeć właściciel od okupującej mieszkanie lokatorki.

Podpisując nową umowę właściciele zapomnieli o specjalnym wpisie, który traktuje o tym, że w razie braku płatności właściciele nie muszą czekać na decyzję sądu w sprawie eksmisji. I tak mimo zakończonej już umowy i pół roku braku płatności, lokatorzy wciąż okupują mieszkanie.

Zobacz także: Wstrząsające słowa abp. Marka Jędraszewskiego. Do Watykanu trafiło pismo
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić