Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
mmc
|

Po spotkaniu z Morawieckim "pełny lockdown prawdopodobny"

55
Podziel się

W poniedziałek odbyła się wideokonferencja premiera Mateusza Morawieckiego z posłami na temat sytuacji epidemiologicznej. Okazuje się, że pełny lockdown jest możliwy.

Po spotkaniu z Morawieckim "pełny lockdown prawdopodobny"
Premier Mateusz Morawiecki. (PAP)
bEUTwWXV

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce nie wygląda najlepiej. Liczba zakażeń wciąż wzrasta, a służby medyczne nie wyrabiają ze sprzętem i rękami do pracy. Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek zorganizował wideokonferencję z posłami w tej sprawie.

bEUTwWXX

Z relacji Piotra Mullera wynika, że omówiono dalsze działania w związku z epidemią. Pojawili się też sceptycy tych spotkań. Zabrakło przedstawicieli KO i Lewicy. Opozycja nie chciała "słuchać obietnic bez pokrycia".

Z relacji Jakuba Kuleszy dla PAPu wynika, że omawiano możliwość wprowadzenia kolejnego lockdownu. Taka decyzja jest jak najbardziej prawdopodobna. Obostrzenia mają być jeszcze ostrzejsze niż wiosną.

bEUTwWYd

Nie wszyscy byli zadowoleni z przebiegu spotkania. Ryszard Terlecki narzekał na brak przedstawicieli ze strony opozycji, a Jakub Kulesza według informacji podanych przez Gazetę.pl, "całkowicie zmarnował czas".

Zadałem szereg bardzo konkretnych pytań o podstawy merytoryczne, naukowe podejmowanych działań, nazywanych obostrzeniami czy lockdownem. Na co nie usłyszałem żadnej konkretnej czy odnoszącej się do podanych przeze mnie danych i analiz informacji - stwierdził Kulesza według relacji Gazety.pl
Zobacz także: Marta Lempart jak Wałęsa? Dosadny komentarz posła Porozumienia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUTwWYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(55)
Xixi
rok temu
Zrzucić bombę na nich niech wysadzi ich w powietrze razem z tym ich rządzeniembw państwie.
jadzia
rok temu
To na co czekają,aż będzie 30 tys czy 40
Olo
rok temu
Lockdown to powinien byc ale dla rządy.
bEUTwWYz
done
rok temu
"Strajk kobiet|" dobił służbę zdrowia, po odszkodowania do Lemparta
Adam 44
rok temu
Ludzie to jest kpina moja żona jest przeziębiona i dostała zlecenie na test problem jest że nigdzie się dodzwonić nie może A chodzi też nie może to co oni robią pokazuje w tv że tyle zakażeń do tego mamy 10 dni kwarantanny ja mam choroby różne i co czekać na śmierć masakra nie radzą sobie
asaz
rok temu
STOP KŁAMSTWOM !!!!!!! DOŚĆ OSZUKIWANIA LUDZI.
asaz
rok temu
Suweren to MY -NARÓD .Kto wydaje decyzje szkodliwe dla życia i zdrowia oraz egzystencji Narodu ,działa przeciwko Nam.
Skandal
rok temu
Lekarze nie wyrabiają, w szpitalach nie ma miejsc. Proponuję się przejść po szpitalach i to sprawdzić. Wolnych łóżek masa. A lekarze piją kawkę.
vvvvv
rok temu
Jak kraj gospodarczo stanie, to strajk kobiet to będzie pikuś do skali protestów jakie nastąpią. Wojna domowa
xxxx
rok temu
Czyli gwóźdź do trumny dla wielu tysięcy ludzi. Już teraz ledwo starcza od pierwszego do pierwszego a tu teraz kolejny cios ?!
natychmiast
rok temu
wyjdziemy na ulice x 10 pis do dymisji
Taaa
rok temu
Zabrakło KO i lewicy... a potem mają pretensje że coś bez nich ...
Bruce Lee
rok temu
Przeciaz te działania z góry są zaplanowane, chodzi o to żeby zniszczyć ludzi i zadłużyć gospodarki,dopiero ludzie poczują covid jak nie będą mieli co do gara włożyć, wtedy może przeją na oczy. Telewizja zrobiła ludziom majonez z mózgu, otocw tym wszystkim chodziło
bEUTwWYr
Soroka
rok temu
Do "polskich" polityierów i rządu...Czy wiadomo wam, że jeszcze w październiku (czyli parę dni temu) tego roku,jedna ze zbrodniczych organizacji, które wydają wam polecenia, czyli WHO (światowa przestępcza organizacja przeciwko zdrowiu) oficjalnie stwierdziła (proszę, nawet WHO)i zaapelowała o zaprzestanie "lockdown-ów" ponieważ nic nic dają?! A czy pismakom reżimowym wiadomo o tym fakcie?! A to jeszcze nic...ex-perty twierdzom że wszystkim nogi śmierdzom...i że po ptasiej znowu świńska,chińska, potem szalonych kurv i wściekłych pey-saczy...bo nie mogą już się doczekać kiedy Słowianie "wykitują"...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić