Wróć na
Aldona Brauła
|

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila. Matka ofiary przyszła do TVP

118
Podziel się

Matka pokrzywdzonej przez pedofila dziewczyny, podziękowała Andrzejowi Dudzie za ułaskawienie jej partnera. -Jestem bardzo wdzięczna panu prezydentowi, że pozwolił nam normalnie żyć - stwierdziła kobieta.

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila. Matka ofiary przyszła do TVP
Prezydent RP Andrzej Duda (ONS)
bCPLbiol

Rodzina pedofila, którego ułaskawił prezydent, podziękowała mu za ten czyn. W rozmowie z TVP Info matka ofiary przekonuje, że dzięki Andrzejowi Dudzie będzie mogła spokojnie żyć, a wraz z córką stały się elementem gry politycznej w kampanii wyborczej.

Chcemy żyć spokojnie. To był apel do prezydenta o ułaskawienie zakazu zbliżania się. Żadnego innego. Tylko i wyłącznie to. O nic więcej nie prosiliśmy, tylko żeby zniósł zakaz zbliżania się, żebyśmy mogli być rodziną. O to prosiliśmy, to pan prezydent spełnił. Dajcie spokój normalnym ludziom, dajcie żyć - zaapelowała konkubina ułaskawionego pedofila.
bCPLbion

Matka wykorzystywanej przez wiele lat dziewczyny, zapewniła, że ma zaufanie do sprawcy. Przekonuje, że jej partner się zmienił i naprawił wyrządzone wcześniej krzywdy.

Wybory prezydenckie 2020. Szymon Hołownia o sporze o debatę: Fochy i obsikiwanie terytorium

Jakbym nie ufała, nie byłoby tego. Każdy popełnia błędy, zmienił się, udowodnił to. Odbudowaliśmy zaufanie, ufamy sobie. Żyjemy jak normalna rodzina i chcemy żyć jak normalna rodzina. Nie boję się, że coś się stanie - stwierdziła kobieta.
bCPLbiot

W sprawie wypowiedziała się sama pokrzywdzona, którą ułaskawiony mężczyzna przez lata regularnie gwałcił. Kobieta jest już dorosła. Jak zapewnia, wybaczyła swojemu ojcu.

Gdybyśmy nie zaufały i nie przebaczyły, żadnych pism by nie było. Myślałam, że wszystko będzie dobrze, a tu takie "bum" i wszystko wraca - wyznaje.
bCPLbioO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(118)
ewa
miesiąc temu
Szok, matka? To nie matka!
Mcmiki
miesiąc temu
Wygląda to na przymus ekonomiczny.Nie chciał bym mieć takiej matki która wybacza oprawcy dziecka.Mysle że nie ma wyjścia bo chodzi o kasę
Mak
miesiąc temu
Zaufanie do sprawcy. Trudno to nawet pojac. Co na to ofiara? Mam rozumiec to tak ze matka nie widzi problemu i krzywdy corki? Uczestnictwo w tvp to ciagniecie dalej gry politycznej?
bCPLbioP
hmmm
miesiąc temu
dziwna sprawa...
Regina
miesiąc temu
Jestem matką, ale nie wyobrażam sobie, abym gwałt na moim dziecku mogła komukolwiek wybaczyć, to jest chore
Najnowsze komentarze (118)
maria
3 tyg. temu
Wg mnie on został w to wrobiony. Może pił, może bił, a resztę sobie dopowiedziały, żeby się go pozbyć. Teraz wyrzuty sumienia. "Wybaczenie, pojednanie"?...hmmm. Jako matka nie wyobrażam sobie wybaczyć coś takiego. To ma drugie dno.
leon
4 tyg. temu
ziobro ma fundusz dla takich osob ,ale wolal pieniadze przekazac ksiedzu ,
Taki kraj
4 tyg. temu
Matka chce żyć z gwałcicielem własnej córki i córką. Normalna polska rodzina. Zapewne katolicka
Janek
4 tyg. temu
Normalna polska rodzina wg pada. Czas opuścić Polskę i poszukać normalnego kraju do życia. Pieniądze nie grają roli.
Dziwne.
4 tyg. temu
Za jednym przysiadem, ma kolację z obiadem.
Franek
4 tyg. temu
Mam tylko jedno pytanie: gdzie ta matka była jak działy się te wszystkie okropne rzeczy? Dlaczego pozwalała na to, żeby to wszystko ciągnęło się latami? Moim zdaniem jest tak samo winna jak sprawca.
IDA
4 tyg. temu
Matka przyszła do TVP? Ciekawe kto ją namówił, bo sama by nie przyszła. Jak można wybaczyć coś takiego. Ciekawe co na to ułaskawienie jej córka. Najbardziej bulwersuje mnie zdanie "nareszcie będziemy mogli żyć jak normalna rodzina" Szok.
PIS - 1
4 tyg. temu
nie przyszła matka tylko co najwyżej macocha bo żadna matka takiej krzywdy by nie wybaczyła sprawcy, który miał zakaz sądowy zbliżania się do ofiar. Ciekawe czy za przestępstwo z art. 244 kk doktor prawa też go ułaskawił - żenada i kpina takie zachowania prezydenta.
bCPLbioH
inna
miesiąc temu
No coś jest nie tak.To nie powinno się wydarzyć- tj. ułaskawienie dot. zakazu zbliżania się. To była część kary za pedofilię. MAM DOŚĆ, więc Wybory 2020=RAFAŁ TRZASKOWSKI
Tje
miesiąc temu
Naprawił wyrządzone krzywdy... Jak można je naprawić?
Toni
miesiąc temu
Pod wzgledem psychologicznym bardzo ciekawa sprawa. Ofiara, zamiast zgodnie z wieloma teoriami, cierpiec do konca zycia, prosi o mozliwosc normalnych, codziennych kontaktow. Duze pole do interpretacji dla seksuologow i psychoterapeutow. Naturalnie ofiara i tak bedzie decydowala o charakterze kontaktow, nie skladala zazalenia, ze zakaz zblizania sie jest przekraczany.
M3n3low3++
miesiąc temu
Dziś można każdego kupić, przykre i wku
Wojcio
miesiąc temu
To dowod na to ze p. Panie Prezydencie nie moze lub niechce zaglebic sie w ten problem . To brak zrozumienia problemu. Oby nie bylo tak ze to ulaskawienie bedzie traktowane jak wyjatek w sprawach karnych.
makabra
miesiąc temu
Demokracja w wykonaniu o2 to usuwanie wpisów a zostawienie sobie tylko przychylnych redakcyjnych badziewi nękających ludzi.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić