Przez 7 lat poszukiwała go policja. Nie uwierzysz, gdzie się ukrył

299

47-latek z powiatu braniewskiego (woj. warmińsko-mazurskie) uchylał się od płacenia zasądzonych mu alimentów, za co od siedmiu lat był poszukiwany przez policję. Jak się właśnie okazało, mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości we... własnoręcznie wykonanym leśnym szałasie. W końcu trafił w ręce policji.

Przez 7 lat poszukiwała go policja. Nie uwierzysz, gdzie się ukrył
47-latek przez 7 lat ukrywał się w szałasie (Policja Szczytno)

47-latak od 7 lat był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gliwicach. Mężczyzna długotrwale uchylał się od płacenia alimentów na swoje dzieci, za co został skazany na 272 dni pozbawienia wolności. Nie zamierzał jednak stawić się do odbycia kary.

Ukrywał się przed policją w szałasie

Policja starała się określić miejsce pobytu poszukiwanego. Funkcjonariuszom udało się w końcu ustalić, że 47-latek może ukrywać się na terenie miejscowości Romany (gmina Szczytno).

Nawet mundurowym trudno było uwierzyć w to, co odkryli. Kilkaset metrów od drogi w lesie natknęli się na szałas wbudowany w ziemię. Wewnątrz konstrukcji znaleźli... śpiącego 47-latka.

Jak się okazało, mężczyzna sam zbudował "ziemiankę" i osiedlił się w niej, by uniknąć konfrontacji z policją. Mieszkaniec powiatu braniewskiego został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego. Spędzi tam 9 miesięcy.

Zobacz także: Był podsłuchiwany z Giertychem. Użył mocnych słów
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić