Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Smoleńsk. Poszukiwały jej setki osób. Dziś przysięga: "nigdy więcej"

5
Podziel się:

Luda Kuzina wyszła z domku letniskowego w obwodzie smoleńskim na zachód od Moskwy. Gdy matka zorientowała się, że niespełna dwuletnia dziewczynka zniknęła, natychmiast wszczęła alarm. Przez kolejne dni dziecka szukały setki osób. Finał był zdumiewający.

Smoleńsk. Poszukiwały jej setki osób. Dziś przysięga: "nigdy więcej"
Mała dziewczynka przez kilka dni błąkała się po smoleńskim lesie. Nie miała ani wody, ani pożywienia (zdjęcie ilustracyjne) (Getty Images)

W okresie zaginięcia Luda przebywała w domku letniskowym z Antoniną Kuziną, matką oraz starszą o dwa lata siostrą. Jak podaje BBC, dziewczynki bawiły się na podwórku, gdy matka postanowiła udać się z wizytą do sąsiada. Starsza z córek ruszyła za Antoniną, a młodsza – korzystając z nieuwagi opiekunki – do pobliskiego lasu.

Dziecko zgubiło się w smoleńskim lesie. Szukało go 400 osób

W poszukiwaniach Ludy Kuziny wzięło udział około 400 osób – ochotników i funkcjonariuszy policji. W obawie, że dziecko mogło utonąć, nurkowie przeszukali wszystkie okoliczne zbiorniki wodne. Po dziewczynce nie było jednak śladu.

Do odnalezienia dziewczynki doszło dopiero po czterech dniach od zaginięcia. Członkowie jednej z grup poszukiwawczych usłyszeli dziecięcy pisk i po chwili zobaczyli dziecko siedzące na stosie gałęzi pod drzewem. Luda znajdowała się cztery kilometry od domku letniskowego.

Zobacz także: Zobacz też: Ofiara Trójkąta Bermudzkiego. Przez 90 lat nie było wiadomo, gdzie zatonął

Obecnie Luda Kuzina przebywa w smoleńskim szpitalu dziecięcym. Dziewczynka przez kilka dni niczego nie jadła i nie piła, była także pogryziona przez owady. Jak relacjonowała Antonina Kuzina, Luda zapewnia, że już nigdy więcej nie oddali się od mamy.

Przekonuje, że już nigdy więcej nie ucieknie od mamy. Nie mam pojęcia, jak długo będzie przestrzegała tej obietnicy. Ale przynajmniej obiecała – opowiadała Luda Kuzina (BBC).
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
Nick
5 miesięcy temu
Znaczy faceta też nigdy nie znajdzie? 🤔
CtM
5 miesięcy temu
pewnie szukała mgły... trzeba było się na brzozę orientować!!
Normalni
5 miesięcy temu
Tam radość u nas byłby prokurator.
wolkar
5 miesięcy temu
To nie Luda opuściła mamę, tylko odwrotnie...
Matka...
5 miesięcy temu
powinna być ukarana. Jak można takie małe dziecko spuścić z oczu i iść sobie beztrosko do sąsiada? Nie wyobrażam sobie abym mogła tak lekkomyślnie się zachować 👎
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić