aktualizacja 

Zabiła dziecko w pralce. Znajomym powiedziała, że urodziło się martwe

27

31-letnia Nadieżda z Rosji zabiła swoją nowo narodzoną córkę w pralce. Ciążę przez długi czas ukrywała, a później oznajmiła, że dziecko przyszło na świat martwe. Mimo dowodów na jej zbrodnię pozostaje na wolności.

Zabiła dziecko w pralce. Znajomym powiedziała, że urodziło się martwe
(Facebook.com)

Do tragicznych zdarzeń doszło 23 stycznia w mieście Talica, w obwodzie swierdłowskim w Rosji. 31-letnia kobieta zabiła swoje dziecko, umieszczając je we włączonej pralce.

Włożyła dziecko do pralki i ją włączyła

#

Nadieżda ma już troje dzieci i była dla nich "wzorową matką". Swoją czwartą ciążę, z nieznanych powodów, próbowała ukryć przed rodziną i przyjaciółmi. Tylko kilka osób się dowiedziało - przypadkiem. Nie zgłosiła się także do żadnego lekarza, a poród odbył się w domu.

Zobacz także: Zabiła dziecko, pracuje jako nauczycielka

Tuż po urodzeniu, kobieta włożyła dziecko do pralki po czym ją włączyła. W rozmowie ze znajomymi zapewniała, że dziecko urodziło się martwe.

Wkrótce po tym incydencie kobietę zatrzymano i wszczęto postępowanie. Ciało dziecko poddano sekcji zwłok, która potwierdziła przypuszczenia o morderstwie.

Noworodek miał na ciele liczne obrażenia spowodowane bębnem pralki, a w płucach znajdował się płyn. Jednak mimo takich dowodów Nadieżda nie została aresztowana, po złożeniu zeznań wypuszczono ją do domu.

Można śmiało powiedzieć, że dziecko żyło w momencie, gdy zostało umieszczone w pralce. Tak, płyn został znaleziony w płucach. Ale niestety do tej pory nie można z całą pewnością powiedzieć, jaki to płyn. Może to być zarówno woda z pralki, jak i wody płodowe – mówi informator gazety Komsomolska Prawda

Według informatora, śmierć dziecka była gwałtowna ale nie można jeszcze z całą pewnością zawyrokować co się do niej przyczyniło. Dopiero po wykonaniu badań histologicznych cała sprawa się wyjaśni.

Nadieżda pozostaje na wolności. W lutym ma zostać wysłana do psychiatry, który oceni jej poczytalność.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić