Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
ABA
|

"Zabójca, a nie kierowca". Nagranie z Rzeszowa

174
Podziel się

W Rzeszowie mogło dojść do tragicznego wypadku na przejściu dla pieszych. Na zamieszczonym w internecie nagraniu widać, jak rozpędzone auto przejeżdża przez przejście dla pieszych i omal nie potrąca kobiety. Inne auta się zatrzymały.

"Zabójca, a nie kierowca". Nagranie z Rzeszowa
Na nagraniu widać rozpędzone auto na pasach. (YouTube, STOP CHAM)

Do mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło 19 września na trasie DK94 w Rzeszowie. Po kilku dniach nagranie zostało udostępnione na kanale "STOP CHAM" na YouTube.

O włos od tragedii

Na przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną weszła kobieta. Na filmiku widać wyraźnie, że samochody mają czerwone światło i powinny się zatrzymać. Jeden z nich tego nie zrobił.

Srebrne auto przejechało ze sporą prędkością tuż obok kobiety i zahaczyło o jej nogę. Piesza w ostatniej chwili zrobiła unik, dzięki czemu zdarzenie nie skończyło się tragedią.

Nagranie oburzyło internautów. Na YouTube pojawiły się setki komentarzy na temat lekkomyślnego kierowcy i jego zachowania.

Takie filmiki od razu powinny trafiać na policję. To żadne donosicielstwo, a eliminacja zabójców.
Kobieta miała naprawdę farta dosłownie i w przenośni. Ale musiał ją zahaczyć, aż się obróciła. A jakby straciła równowagę i walnęła głową o krawężnik?
Przecież to zabójca, a nie kierowca! - czytamy w komentarzach.
Zobacz także: Wojna hybrydowa nabiera tempa. Gen. Skrzypczak: im zależy na sianiu strachu i chaosu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(174)
Ewa
miesiąc temu
piesza bez patrzenia , wolnym, spacerowym krokiem weszła sobie na jezdnie. Tak nie wolno. To jest droga dla samochodów i powinna zachować ostrożność. To jej życie, ale powinna dostać mandat , a kierowca osobówki to mandat i zabrać prawojazdy.
Koliber
4 miesiące temu
Filmik pokazywać na kursach prawa jazdy....
Iuytf
4 miesiące temu
Prosty chłop to i „zabójca” a taki Cimoszewicz to bezkarna elita
Marta
4 miesiące temu
Rzeszów to stan umysłu, a tak serio to mandat dla pieszej za niezachowanie szczególnej ostrożności a kierowcy zabrać prawo jazdy na rok + 3000 PLN grzywny może na przyszłość będzie uważał
krtyczka
4 miesiące temu
Poproszę do więzienia
prawko
4 miesiące temu
zabrac na zawsze
Leoncio13
4 miesiące temu
Mimo wszystko zawsze jak wychodzę zza samochodu który mnie przepuszcza, patrzę czy na drugim pasie nie jedzie jakiś idiota, któremu się śpieszy albo jest pod wpływem. Bo takich coraz więcej.
Andrzeisko
4 miesiące temu
Kierowca ten był jednym z forumowiczów, którzy uważają, że jezdnia jest dla pojazdów niezaleznie od obecności pasów i sygnalizacji świetlnej.
Pawel6960
4 miesiące temu
mam nadzieję że ten/ta osoba straciła dosadnie prawo jazdy bezterminowo bo tu tylko możemy mówić o próbie morderstwa. Też popełniam błędy i drobne wykroczenia ale nigdy nie zasuwam szybko, przejście dla pieszych to jak strzał do tarczy w sam środek. Nie raz rowerzysta jechał przez pasy rowerem a nie było ścieżki to trąbiłem bo by się wpakował pod koła , ale tu rząd samochodów stoi a ten zapierdziela jak by to była autostrada. Po kielichu też się zastanów czy warto narażać własne życie czy też obce ale po tym trunku nie jeden myśli A CO MI SIĘ STANIE TO TYKO 20-100 metrów nikomu się nic nie stanie a to gówno prawda zabrane życie trauma jaka tacy nie mają tylko ich ofiary , I jak to im wytłumaczyć że gościowi się spieszyło w dupie ma przepisy jest królem kazachstańskich szos. Ja też wypiję i zastanawiam się czy mogę jechać następnego dnia ale od tego jest profesjonalny alkomat z kalibracją , który kosztuje grosze ale może uratować czyjeś życie , a niekiedy i twoje . Pamiętajcie Życie jest jedno , kompromisów nie ma
jadzia
4 miesiące temu
I dla tego nie wolno trzymać telefonu w ręku na pasach.
Roman
4 miesiące temu
Policja ma gdzieś obywateli śpią po kszakach
Roman
4 miesiące temu
Kto zatrzyma mu prawo jazdy kiedy policja jest na służbie w PiS i u Kaczyńskiego
malek
4 miesiące temu
Po takim zachowaniu powinno być natychmiast zatrzymywane prawo jazdy, a przed skierowaniem na ponowny egzamin powinny być przeprowadzone szczegółowe badania pod kątem zdolności do prowadzenia pojazdów na drogach publicznych. Ale tylko raz. Za następnym razem badań już nie będzie i prawa jazdy też nie będzie. A niezależnie od tego, w sytuacji kolizji z pieszym wynikającej z wyłącznej winy kierującego, powinna być obowiązkowa nawiązka na rzecz poszkodowanego (a nie mandacik do kasy państwa) w wysokości 10 tys. zł. Bardzo by to wspomagało zachowanie szczególnej ostrożności przez kierujących.
Bruce Lee
4 miesiące temu
Każdy zdrowy psychicznie człowiek wie, ze zbliżając się do przejścia dla pieszych powinien zachować szczególną ostrość!!!!!. A zachowanie tego kierowcy to jest usiłowanie zabójstwa, wszystko w temacie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić