Wróć na
Mateusz Domański
|

Zajrzeli do studni. Makabra na Mazowszu. Wiadomo już więcej

77
Podziel się

Wraca temat makabrycznego odkrycia w Czyżewie na Mazowszu, gdzie na początku maja znaleziono ciało dziecka w stanie rozkładu. Noworodek leżał w studni. Co nowego wiadomo w tej sprawie?

Zajrzeli do studni. Makabra na Mazowszu. Wiadomo już więcej
W studni znaleziono ciało malutkiego dziecka (zdjęcie ilustracyjne) (Pixabay)
bCZHmyrV

Sprawa jest obecnie badana przez śledczych. Wszystko zaczęło się 25 kwietnia. Wówczas Tatiana B. wykrwawiła się na śmierć. Wiele wskazywało na to, że była w ciąży, ale nie odnaleziono przy niej ani płodu, ani łożyska.

Niespełna dwa tygodnie później policja otrzymała niepokojącą wiadomość. Wynikało z niej, że woda ze studni na terenie posesji, gdzie mieszkała 25-letnia Tatiana B., ma dziwny zapach.

Koronawirus w Polsce. Dr Paweł Grzesiowski: Jesteśmy w fazie powtórki epidemii z marca

bCZHmyrX

Okazało się, że znajduje się w niej ciało noworodka. Zwłoki były już w stanie rozkładu. Teraz wiemy już nieco więcej na ten temat.

Z poczynionych ustaleń wynika, że noworodek jest dzieckiem Tatiany B. Potwierdziły to badania DNA - poinformował prokurator Damian Zimniak z Prokuratury Rejonowej w Gostyninie, cytowany przez "Fakt".

Śledztwo trwa. Co z zarzutami?

Zimniak wyjaśnił również, że śledztwo trwa, a do tej pory nikomu nie postawiono zarzutów. Co istotne, z opinii patomorfologicznej wynika, że dziecko urodziło się martwe.

Ponadto, z kolejnej opinii patomorfologa wynika, iż bezpośrednią przyczyną śmierci Tatiany B. były obrażenia, jakich doznała ona w trakcie nagłego porodu - podał prokurator.
bCZHmysd

"Fakt" pisze, że w tej sprawie zatrzymano dwie Ukrainki. To matka zmarłej 25-latki i koleżanka matki. Mieszkały one ze zmarłą Tatianą. Zwolniono je po przesłuchaniu. Z ustaleń wspomnianego tabloidu wynika, że matka miała nie wiedzieć, że jej córka jest w ciąży.

Czytaj także: 

bCZHmysy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(77)
SMUTNY
3 miesiące temu
U UKRAJCOW TO TRADYCJA - WRZUCANIE DZIECIĄTEK DO STUDNI. OCALALI POLACY Z WOŁYNIA WIDZIELI TO NA OCZY.....
ida
3 miesiące temu
Strach to komentować..Za dużo ich tutaj..................
kaszanka
3 miesiące temu
Współczuje tym, co pili tą wodę.
bCZHmysz
sebol
3 miesiące temu
Wincyj. Wkrótce PiS "nie sprowadzi" ich jeszcze więcej. Część stołecznych blokowisk zaczyna już mówić wyłącznie po ukraińsku.
niemy świadek
3 miesiące temu
żadna nowość, wrzucanie do studnie, cięcie piłą na poł, wyrywanie paznokci - skąd to wiem od mojego dziadka i babci mieszkali kiedyś nad samym bugiem i przeżyli żeź ukraińską.
Najnowsze komentarze (77)
Mery
3 miesiące temu
To Ukraińcy wiedzą co robią mogły tak jak w filmie zawinąć w snopek słomy i podpalić
nie mi
3 miesiące temu
nie mi oceniac naprawde wspolczuje to dzieciatko juz jest w lepszym swiecie
Polka
3 miesiące temu
stara z kolezanka odebraly porod, a dziecko wyrzucily. nie wezwaly pomocy, bo sie pewnie przestraszyly, ze straca prace. pozatym pewnie nawet po polsku nie mowia.
Nick
3 miesiące temu
Dobrze, że dziecka na płocie nie powiesili. To mają w genach.
Winicjusz
3 miesiące temu
Niechcianego noworodka można zaraz po urodzeniu zostawić w szpitalu lub Oknie Życia – bez konsekwencji prawnych. Proszę o tym informować także Ukrainki! W ten sposób można zapobiec tragedii.
Jadzia
3 miesiące temu
wiadomo że na wsi chłop jurny jest, nie ma nic do roboty poza braniem dopłat, zasiłków i różnych +
mojszer
3 miesiące temu
Świadków policja nie zatrzymuje a wzywa panie dziennikarzu.
0Rh+
3 miesiące temu
Kto wie czy mamusia z koleżanką nie pomagały ,,urodzić” ?
bCZHmysr
marsoon
3 miesiące temu
Ludzie opamiętajcie się! Ile podobnych czynów zrobili Polacy?
Czytajcie
3 miesiące temu
ze zrozumieniem; matka dziecka zmarła w wyniku obrażeń, jakich doznała w trakcie porodu. Dziecko urodziło się martwe. Myślenie nie jest - niestety - mocną stroną większości komentatorów.
miki
3 miesiące temu
DOBRE matka utrzymuje że nie wiedziała o ciąży i ona myśli że jeszcze w to ktoś uwierzy od 6 do 9 miesiaca kobiece brzuchy sa tak charakterystyczne gdy sa w ciąży że nawet ślepiec by zauważył że to ciąża a nie nagły wzrost wagi pewnie ubezpiecznia nie mialy i baly sie rodzic w polskim szpitalu by rachunku paru tysiecy nie dostac
wacek
3 miesiące temu
to musiała smakować przez 2 miesiące, tylko ten zapach, taki dziwny był...
felix
3 miesiące temu
O czym tu pisać to przecież ziomkowie chłopczyka niedużego we krwi to maja jak do studni wrzucają .Dzikie pola w pełnym tego słowa brzmieniu
luke
3 miesiące temu
a policja nie wpadła od razu na to , by przejrzeć dokładnie okolice gdzie mieszkała kobieta, w tym studnię ? :/ pełen profesjonalizm!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić