aktualizacja 

Zdawał egzamin na prawo jazdy 17 razy. Niebywałe, co stało się potem

57

23-latek ze Szczecina podchodził do egzaminu na prawo jazdy aż 17 razy. Wytrwałość popłaciła, ale młody kierowca nie zdążył się na cieszyć uprawnieniami zbyt długo. Wszystko przez rażące naruszenie przepisów drogowych.

Zdawał egzamin na prawo jazdy 17 razy. Niebywałe, co stało się potem
23-latek stracił prawo jazdy (KMP Szczecin)

Powiedzenie ''łatwo przyszło, łatwo poszło'' nie ma zastosowania w tej sytuacji — co prawda ''łatwo poszło'', ale przyszło z wielkim trudem...

Młody mężczyzna włożył sporo wysiłku i pieniędzy, żeby zdobyć upragnione uprawnienia do kierowania pojazdami. Do egzaminu podchodził aż 17 razy! Mimo wielu porażek, 23-latek się nie poddawał i w końcu uzyskał "prawko'". Jednak nie zdążył się nim długo nacieszyć.

W niedzielę 26 lutego na Trasie Zamkowej w Szczecinie policjanci drogówki zatrzymali kierowcę audi, który za nic miał obowiązujące przepisy. Jak się okazało, mężczyzna pędził z prędkością 118 km/h w miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Szarżującą osobą był właśnie 23-letni szczecinianin, który niedawno zdał na prawo jazdy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Audi staranowało ogrodzenie. Groźny moment zarejestrowała kamera

Szczecin. Podchodził do egzaminu 17 razy. 23-latek stracił prawo jazdy

W związku z tym, że młody szczecinianin aż 17 razy mierzył się z egzaminem na prawo jazdy, można śmiało stwierdzić, że część praktyczną opanował do perfekcji. Niestety, jeśli chodzi o teorię, a przynajmniej o znajomość przepisów, podstawy zostały dość słabo przyswojone. Policjanci ze szczecińskiej drogówki zadbali o to, by 23-latek na długo zapamiętał tę lekcję wyrównawczą.

Niedoświadczony kierowca otrzymał mandat w kwocie 2 tysięcy złotych. Teraz długo nie usiądzie za kierownicą, ponieważ stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Pozostaje mieć nadzieję, że powrót za kółko będzie świętował już mniej spektakularnie – podsumowali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

17 egzaminów wydaje się skromną statystyką, gdy porównamy ten wynik z wyczynem pana Bogdana Matusiaka z Łodzi. O mężczyźnie zrobiło się głośno kilka tygodni temu, gdy zdał egzamin na prawo jazdy za 58. podejściem. - Ja się nie poddaję - oświadczył wówczas z dumą świeżo upieczony kierowca.

Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić