Złodzieje nie radzili sobie z łupem. Poprosili policję o pomoc

32

Włamywacze z Florydy zadzwonili pod numer 911, aby poprosić funkcjonariuszy o pomoc w przeniesieniu łupów. Lokalne władze poinformowały, że dwie osoby zostały aresztowane po tym incydencie.

Złodzieje nie radzili sobie z łupem. Poprosili policję o pomoc
Atak nożownika w Warszawie (zdjęcie ilustracyjne) (Pixabay, fsHH)

Dwie osoby zostały aresztowane po tym, jak jedna z nich zadzwoniła pod numer 911, aby uzyskać pomoc w przeniesieniu łupów z kradzieży. Do zdarzenia doszło w sobotę 31 grudnia w hrabstwie Polk w stanie Floryda w USA. Policja prowadzi w tej sprawie dochodzenie.

Poprosili policję o pomoc

Policjanci otrzymali telefon w związku z jednym z domów i udali się na miejsce, aby skontrolować sytuację. Początkowo funkcjonariusze sądzili, że budynek stoi pusty, ponieważ drzwi wejściowe były zamknięte i nikt nie odpowiadał na wołania.

Udało się jednak znaleźć jedne otwarte drzwi. Policjanci weszli do środka i zastali tam dwie osoby. Mężczyzna i jego dziewczyna byli w trakcie okradania posiadłości. Jak się później okazało, mężczyzna był poszukiwany przez policję za włamanie do sklepu Dollar General w Poinciana na Florydzie. Został rozpoznany na kilku nagraniach z monitoringu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katastrofa statku Costa Concordia

Para została zatrzymana i przesłuchana. Ich tłumaczenia zszokowały wszystkich funkcjonariuszy. Podczas rozmowy kobieta powiedziała, że zadzwoniła pod numer 911, aby policjanci pomogli im przenieść rzeczy z domu, który okradali. Chcieli też darmowego podwiezienia na lotnisko, żeby spędzić weekend w Nowym Jorku.

Zastępcy pomogli im z ich rzeczami i podwieźli ich, ale nie na lotnisko… tylko na Polk Pokey. I mogą zostać tam przez cały weekend. Polk Pokey i tak jest o wiele lepsze niż Nowy Jork - poinformowało biuro szeryfa w poście na Facebooku.

Para usłyszała już zarzuty. Mężczyzna odpowie za włamanie i kradzież oraz za włamanie do sklepu. Kobieta odpowie za włamanie do domu i próbę kradzieży.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić