o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
|

Kto do tego dopuścił?! To jeden z największych absurdów igrzysk olimpijskich

13
Podziel się

Śmiać się czy płakać? Ręce opadają, gdy zobaczy się na jeden z przepisów judo, który będzie obowiązywał podczas igrzysk olimpijskich Tokio 2020. Zawodnicy i zawodniczki mają prawo być wściekli.

Kto do tego dopuścił?! To jeden z największych absurdów igrzysk olimpijskich
Zawodniczki podczas walk judo (Getty Images)
bEEqFnvV

Zaczęły się! Około godziny 17:00 czasu polskiego, na Stadionie Narodowym w Tokio zapłonął znicz olimpijski, symbolizujący, że igrzyska olimpijskie wystartowały. Zaszczytu zapalenia znicza dostąpiła Naomi Osaka, jedna z najlepszych tenisistek na świecie.

Defilada sportowców, fajerwerki, pokaz najnowocześniejszych technologii podczas ceremonii otwarcia nie zastąpią jednak wpadek, z jakimi niemal codziennie muszą zmierzyć się organizatorzy igrzysk olimpijskich w Tokio.

bEEqFnvX

Kilka dni temu lotem błyskawicy po sieci rozniosły się zdjęcia tekturowych łóżek w wiosce olimpijskiej. W ten sposób organizatorzy chcieli zmniejszyć liczbę kontaktów seksualnych sportowców. W piątek, w dniu ceremonii otwarcia, także nie zapadło zgrzytów. Przed stadionem tysiące Japończyków protestowało przeciwko organizowaniu igrzysk.

To jednak nie koniec problemów organizatorów. Niemiecki "Bild" ujawnił, jaki kuriozalny przepis obowiązuję w jednej z dyscyplin na igrzyskach w Tokio. Konkretnie chodzi o judo.

Okazało się, że jeśli zawodnik albo zawodniczka zwymiotują na matę podczas walki, to... zostaną zdyskwalifikowani! Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że to jeden z najbardziej kuriozalnych przepisów obowiązujących na igrzyskach.

bEEqFnwd

Pozostaje tylko trzymać kciuki, by żadnemu ze sportowców nie przydarzyła się taka historia podczas zawodów judo. Pierwsze walki w tym sporcie zaplanowano już na sobotę 24 lipca.

Zobacz także: Olimpiada w Tokio przed nami. Korzeniowski obstawia medalistów
bEEqFnwy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
neutralny
2 miesiące temu
Inne wydzieliny można,ale wymioty poza matą.
qqp
2 miesiące temu
"w dniu ceremonii otwarcia, także nie zapadło zgrzytów." SŁ zlituj się (nad sobą i nami), nie pisz więcej!!!
Szpaku
2 miesiące temu
A co jak się sfartają
bEEqFnwz
XYZ
2 miesiące temu
tatami (maty) nie można brudzic i wchodzić w butach, dla zawodnika sztuk walki to normalne, kimono też musi być czyste i jak również zawodnik umyty, więc w czym problem
Jerzy
2 miesiące temu
KOmentarze znikają?
Dno i metr mu...
2 miesiące temu
Taki sam "sport" mamy w kraju. Tzw legia wygrała ledwo,ledwo i podczas oglądania zbierało na wymioty, z drużyną z estońskiego miasteczka liczącego aż 9,5 tys. mieszkańców.
okko
2 miesiące temu
jo to rozumia , bo na olempiada , sie jedzie walczyć o medale a nie zygac
SuperGość
2 miesiące temu
Prawdziwy ciemnogród! Do uprawiania tego zacnego procederu jakim jest seks nie potrzeba nawet "tekturowych łóżek w wiosce olimpijskiej. W ten sposób organizatorzy chcieli zmniejszyć liczbę kontaktów seksualnych sportowców" Nie przypuszczałem, że w tej dziedzinie Japończycy to takie cieniasy i dziwić się, że mają najstarsze wiekowo społeczeństwo na Świecie
Jana
2 miesiące temu
Dlaczego te igrzyska nazywają się Tokio 2020? Już zaczęłam się zastanawiać który mamy teraz rok
Gosc
2 miesiące temu
Dziennikarz mial krzesełko wygrzane przez tate. Normalnie nie dostalby tej pracy.
heh
2 miesiące temu
Do bigosu albo rowy kopać, a nie zdania po polsku pisać, bo to nie wychodzi: "W piątek, w dniu ceremonii otwarcia, także nie zapadło zgrzytów. "
złoty medalis...
2 miesiące temu
Na szczęście można wymiotować podczas dekoracji
RO57
2 miesiące temu
ale siku i kupę to można ;)
bEEqFnwr
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić