Niezwykła lekcja tańca. Scena z Richarlisonem robi furorę

4

Roztańczona reprezentacja Brazylii wkroczyła z gracją do ćwierćfinału mistrzostw świata. Po meczu Richarlison odwiedził legendarnego rodaka Ronaldo i udzielił mu lekcji tańca. Internauci oglądają nagranie po kilka razy.

Tak Richarlison strzelił jednego z goli Serbii (Wikipedia, Pedro Arnaldo D.)

W fazie grupowej Brazylia oszczędnie dozowała mocne wrażenia. Awansowała pewnie, była najlepsza w tabeli, ale strzeliła tylko trzy gole, a i nie uniknęła niespodziewanej porażki z Kamerunem.

W meczu o wejście do ćwierćfinału Brazylia już uruchomiła fantazję i w pierwszej połowie raz po raz przeprowadzała skuteczny atak. Przed przerwą strzeliła cztery gole na miarę zwycięstwa 4:1 z Koreą Południową. Zgodnie z zapowiedziami selekcjonera Tite, jego podopieczni nie odmawiają sobie wspólnego tańca po każdym golu.

Jednego z goli strzelił Koreańczykom napastnik Richarlison. Na koncie ma on już trzy trafienia w katarskim mundialu. Po każdym prezentował charakterystyczny dla niego taniec gołębia. Jest on inspirowany przez grupę muzyczną Os Perseguidores.

Mundial 2022. Lekcja tańca dla brazylijskiej gwiazdy

Krótko po meczu Richarlison spotkał się z Ronaldo, legendarnym napastnikiem reprezentacji Brazylii. Roześmiany Ronaldo próbował nauczyć się tańca gołębia od swojego młodszego instruktora, którym został Richarlison. - Nowy R9 uczy starego R9 - napisał w komentarzu na Instagramie jeden z internautów.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie brakowało oglądających, którzy kilkukrotnie przyglądali się tańcowi Ronaldo. Dla niektórych zabawne spotkanie było także rozczulające. - Twarz Richarlisona, kiedy przytulał Ronaldo, była bezcenna. Wyglądał jak dziecko spotykające swojego bohatera z dzieciństwa - czytamy w sekcji komentarzy na Instagramie.

Następna okazja do potańczenia będzie w piątek. Tego dnia Brazylia zagra w ćwierćfinale mistrzostw świata z Chorwacją. Canarinhos są mocnymi kandydatami do odniesienia zwycięstwa w całym turnieju.