Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
VDB
|

Wojny ciąg dalszy. Najman punktuje "Warszawskiego Dresika"

33
Podziel się:

Narasta konflikt pomiędzy Marcinem Najmanem a "Warszawskim Dresikiem". Norbert Janecki nadal uważa, że "El Testosteron" jest mu winny pieniądze i udziela wywiadów kolejnym to mediom mówiąc jak został oszukany przez znanego promotora. Szybko zareagował organizator gali MMA-VIP, który wydał specjalne oświadczenie.

Wojny ciąg dalszy. Najman punktuje "Warszawskiego Dresika"
Marcin Najman (Instagram.com)

Do tej porty wydawało się, że Marcin Najman może być zadowolony z organizacji gali MMA-VIP. Impreza się udała. PPV dopisało. Zawodnicy walczący w klatce chwalili sobie udział w wydarzeniu. Jednakże niedawno doszło do sporego zamieszania z rezerwowym zawodnikiem tejże gali.

Mowa o "Warszawskim Dresiku", który był w gotowości, aby zastąpić "Taxi Złotówę" gdyby ten doznał kontuzji podczas przygotowań. Okazało się jednak, że Norbert Janecki nie musiał walczyć, a tylko za pozycję rezerwowego miał otrzymać 2000 zł w terminie 14 dniu od zakończenia gali MMA-VIP. Sam zainteresowany twierdzi jednak, że żadnego wynagrodzenia nie dostał.

Oskarżenia "Warszawskiego Dresika" zirytowały Marcina Najmana. "El Testosteron" pokazał nawet dowód zrobienia przelewu, który oczyszczał go z zarzutów. Pokazanie tego dokumentu przez Najmana rozsierdziło Norberta Janckiego, który w mediach społecznościowych zamieścił krytykujący organizatora gali MMA-VIP post.

Marcin Najman nie mógł pozostawić tego bez odpowiedzi. "El Testosteron" wraz z całym zespołem organizacji MMA-VIP wydał specjalne oświadczenie, w którym punktuje wpis "Warszawskiego Dresika".

"Pragniemy stanowczo wskazać, iż formułowane przez pana Norberta Janeckiego stwierdzenia nie są oparte na prawdzie i odbieramy je jako chęć zwrócenia uwagi na swoją osobę. W tym miejscu pragniemy przytoczyć fakty przedmiotowej sytuacji" - jest napisane w oświadczeniu.

W dalszej części oświadczenia przedstawiona jest rola "Warszawskiego Dresika" podczas gali MMA-VIP. Co więcej, szczegółowo wskazana jaka była umowa z tym influencerem. Spory fragment poświęcono samemu przelewowi dla Janeckiego.

"Wskazać należy, że pan Norbert Janecki otrzymał całość wypłaty przelewem ekspresowym, za pośrednictwem Poczty Polskiej w dniu 1 marca 2021 roku. Celowo zrealizowany został przelew pocztowy, którego potwierdzenie opatrzone jest pieczęcią urzędu pocztowego i parafowane przez urzędnika, co nie budzi jakichkolwiek wątpliwości co do realizacji przelewu. Ponadto w przypadku przedmiotowego przelewu wpłacający otrzymuje SMS z informacją o księgowaniu na koncie bankowym odbiorcy. SMS taki także jest w naszym posiadaniu" - tłumaczono w udostępnionym dokumencie.

Co więcej, w oświadczeniu wskazano, że wniesiono do sądu pozew o ustalenie czy doszło do naruszenia dóbr osobistych Marcina Najmana. W związku z tym możemy się spodziewać, iż w najbliższym czasie poznamy kolejne szczegóły związane z tą sprawą.

Zobacz także: "To przechodzi ludzkie pojęcie". Artur Szpilka totalnie zażenowany
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(33)
armagedon
2 lata temu
Ich ksywki wiele mi mówią. Strasznie długie a wystarczyło jakoś króciutko nie wiem? denko, kapsel, parówa, kał, .....
kolo
2 lata temu
TO JEST CYRK
Edi
2 lata temu
Nie ma to jak robić sobie zdjęcie przy furze nie posiadając nawet prawa jazdy :)
Najmanobujca
2 lata temu
Żaden sportowiec jak szpilka
Dmx
2 lata temu
Dajcie już spokój z tym Najmanem ciągle o nim głośno. Najpierw że nie zdał prawka, a teraz to. Po prostu żenada
piotr
2 lata temu
Szlak trafia" dresika"bo dostal tylko to co mial dostac OFICJALNIE a na to co mial zgarnac "pod stolem" to go WY-(grzecznie)KOLEGOWALI
Mark1
2 lata temu
Zastanawiam się dlaczego ci siłacze nie sortują drewna w lesie 😃,nie ładują przez kłonice sklejki,dłużycy,nie robią tzw .zrywki z lasu,tv by zawołać i mamy 8 godzin oglądania zawodów 🤗,a że oni tam po 15 minutach padną to co z tego 🤣🤣🤣, następne koksy przyjdą 😃😃
Quinton
2 lata temu
najsmieszniejsze jest to ze sam chciał go na wlasnej gali... a teraz ten sie przyssal do niego i działa atencyjnie... co za świat
Strong
2 lata temu
Ten dresik, czy jak mu tam ,chyba chce przejąć schedę po ,sportowcu' Najmanie. Pominę to ,że ten facecik wygląda groteskowo. Jaka organizacja tacy zawodnicy.🤣 Oboje nadają się najlepiej do cyrku.
zakapior
2 lata temu
Nie potrafi zrobić prawka, to jak mu się udało przelew zrobić?🤣
Sjd
2 lata temu
Oglądnięcie walki Gromada a nie parodie walk!Fronda tam jest pranie i na serio a nie tu a te ich ksywki i te gaże ha ha
Edzia
2 lata temu
Prawo jazdy zrobiłeś że autem jeździsz
Dual
2 lata temu
I znowu będzie parodia na którą ludzie jego poziomu się złoża czyli wplaca na PPV on odklepie przelew będzie okazały i tak można w nieskończoność dopóki ludzie będą mu placic i nabierać się na ustawiane zaczepki w sieci.
Taka prawda
2 lata temu
Mam pytanie: co to za ludzie? Oni się biją? Lekarz ich dopuścił ? Same te ksywki i te akcję o 2000 mi mówią ,że poziom jest przedszkolny ...
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić