MV Hondius wpłynął do portu. Załoga w kwarantannie, statek do dezynfekcji
Statek wycieczkowy MV Hondius, którego niektórzy pasażerowie zakazili się hantawirusem, przypłynął w poniedziałek rano do portu w Rotterdamie, gdzie zostanie zdezynfekowany, a jego załoga przejdzie kwarantannę - przekazał PAP powołując się na Reutersa.