Kraj w ruinie. Polka mówi o codzienności. "Śpią po 2-3 godziny"
Syria podnosi się po wielu latach wojny domowej i autorytarnych rządach Baszara al-Asada. - Syryjczycy są bardzo zdeterminowani, by jak najszybciej odbudować swój kraj - powiedziała w rozmowie z o2.pl Magdalena Foremska z Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH). Kraj jest pogrążony w głębokim kryzysie. Szaleje inflacja, a ludzie pracują na 2-3 etaty, by zarobić na życie. Snu mają jak na lekarstwo.