Śląskie. Dziecko zostawiło dramatyczną karteczkę. Alarm w Bielsku-Białej

104

Dziecko, które zaginęło w Bielsku-Białej (woj. śląskie), zostawiło rodzicom karteczkę z dramatyczną wiadomością. W poszukiwaniach 10-letniej dziewczynki uczestniczyły służby i mieszkańcy miasta.

dziecko śląskie bielsko-biała
dziecko śląskie bielsko-biała (Policja)

Dziecko zaginęło w niedzielę po południu. O zaginięciu dziewczynki policję zawiadomili jej rodzice. Kiedy wrócili do domu z pracy, znaleźli krótki zapisek.

Przepraszam, uciekłam z domu – brzmiała wiadomość zostawiona przez 10-latkę.

Ogłoszono alarm. Oficer dyżurny bielskiej jednostki od razu postawił na nogi patrole policyjne i funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W poszukiwania zaangażowano też strażników miejskich i kierowców autobusów MZK.

Zobacz także: Zobacz też: Zobaczył dwulatkę w oknie. Nie zastanawiał się nawet przez moment

Poinformowana została również kolej. Obawiano się, że dziecko być może spróbuje odjechać pociągiem. Komendant policji w Bielsku-Białej powołał grupę poszukiwawczą, w poszukiwania zaangażowano też psy. Mieszkańców miasta leżącego w woj. śląskim poinformowano o poszukiwaniach za pośrednictwem Radia Bielsko.

Sprawdzano pustostany, parki, miejsca spotkań młodzieży. Policjanci i strażnicy przeglądali zapisy kamer monitoringu miejskiego, starając się natrafić na ślad dziecka.

Wszyscy odetchnęli z ulgą. Chwilę po godzinie 23.00 dziecko w końcu udało się odnaleźć. Całą i zdrową dziewczynkę znalazł jeden z kierowców autobusu komunikacji miejskiej. Na miejsce przybyli policjanci, którzy zaopiekowali się 10-latką do czasu przekazania jej rodzicom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić