o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Śląskie. Dziecko zostawiło dramatyczną karteczkę. Alarm w Bielsku-Białej

69
Podziel się

Dziecko, które zaginęło w Bielsku-Białej (woj. śląskie), zostawiło rodzicom karteczkę z dramatyczną wiadomością. W poszukiwaniach 10-letniej dziewczynki uczestniczyły służby i mieszkańcy miasta.

dziecko śląskie bielsko-biała
dziecko śląskie bielsko-biała (Policja)
bDSTXRBx

Dziecko zaginęło w niedzielę po południu. O zaginięciu dziewczynki policję zawiadomili jej rodzice. Kiedy wrócili do domu z pracy, znaleźli krótki zapisek.

Przepraszam, uciekłam z domu – brzmiała wiadomość zostawiona przez 10-latkę.

Ogłoszono alarm. Oficer dyżurny bielskiej jednostki od razu postawił na nogi patrole policyjne i funkcjonariuszy Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej. W poszukiwania zaangażowano też strażników miejskich i kierowców autobusów MZK.

bDSTXRBz
Zobacz także: Zobacz też: Zobaczył dwulatkę w oknie. Nie zastanawiał się nawet przez moment

Poinformowana została również kolej. Obawiano się, że dziecko być może spróbuje odjechać pociągiem. Komendant policji w Bielsku-Białej powołał grupę poszukiwawczą, w poszukiwania zaangażowano też psy. Mieszkańców miasta leżącego w woj. śląskim poinformowano o poszukiwaniach za pośrednictwem Radia Bielsko.

Sprawdzano pustostany, parki, miejsca spotkań młodzieży. Policjanci i strażnicy przeglądali zapisy kamer monitoringu miejskiego, starając się natrafić na ślad dziecka.

bDSTXRBF

Wszyscy odetchnęli z ulgą. Chwilę po godzinie 23.00 dziecko w końcu udało się odnaleźć. Całą i zdrową dziewczynkę znalazł jeden z kierowców autobusu komunikacji miejskiej. Na miejsce przybyli policjanci, którzy zaopiekowali się 10-latką do czasu przekazania jej rodzicom.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDSTXRCa
KOMENTARZE
(69)
qwerty
2 lata temu
Może warto zainteresować się czemu uciekła z domu?
Iwa
2 lata temu
Prawda jest po srodku. Przyczyny sa rozne i nie jest to wina rodzicow. Nauczycieli czy dziecka. Zyjemy w kieracie pod dyktando nie my stawiamy barierki tylko wszyscy jestesmy ofiarami systemu W takich sytuacjach nie ma jednej winy. Nie znamy powodu to nieoceniajmy .Wszystko zalezy jakim ogniwem jestesmy w tym kole
piter
2 lata temu
Dzieci bez powodu nie uciekają. Niech się rodzice zastanowią dlaczego to zrobiła póki nie jest za późno.
bDSTXRCb
Ernest
2 lata temu
Premia dla kierowcy autobusu bo mogło być tragicznie a nie szczęśliwie.
ja
2 lata temu
zostawiła wiadomość czyli była dobrze wychowana. chciała być znaleziona
Najnowsze komentarze (69)
prawnik
9 miesięcy temu
Internet jest dobry ,ale tez największym złem, przecież dzieci są uzależnione od telefonu, nie chcą chodzić na spacer, jeszcze tak dalej będzie to będzie tragedia, jeszcze opozycja i UE chcą wprowadzić takie możliwości do demoralizowania dzieci, i zniszczenia w nich jakichkolwiek wartości, to można powiedzieć, że UE i opozycja chcą zniszczyć nasze dzieci i rodziny, takim było zadaniem aby prezydentem został Trzaskowski, który w 2019 był mianowany przez najpotężniejszą grupę neo masońską. Poczytajcie o niej.
Pada
2 lata temu
Dramatyczny list? 😂😂😂
kulfon
2 lata temu
Takie są skutki agresji w filmach dla dzieci, w bajkach i na ulicy.
Polak
2 lata temu
Dobrze bo chce być smaodzielna , jak ta młodzież szybko dorasta
ama
2 lata temu
Dziecko nie musialo byc bite czy maltretowane. Po prostu rodzice za malo poswiecali jej uwagi.
gigant
2 lata temu
A może chciała iść na koncert Behemoth tudzież inny death metal
zet2
2 lata temu
Gdzieś słyszałem taką wypowiedź: "Bij swoje dziecko raz na dzień. Jeżeli ty nie wiesz za co, ono na pewno wie".
Vilcz3k
2 lata temu
Żadnych szczegółów gdzie, co i jak. Rzetelny wpisz nie ma co. Wystarczyło by to skrócić właściwie do: "10 letnia dziewczynka zniknęła, zostawiła list "treść listu". Poszukiwały jej te, te i te osoby. Została znaleziona o tej a tej godzinie." A komentarze w stylu "ciekawe dlaczego uciekła" i te wszystkie spekulacje to już w ogóle śmiech na sali. Jakość wpisu poniżej przeciętnej.
bDSTXRBT
Pedagog- seni...
2 lata temu
Pierwszy bunt. To się zdarza. Za dużo chaosu w życiu dzieci. Za dużo swobody.
bal
2 lata temu
po latach okazuje się zwykle, że problem jest problemem. Chyba jedyna rada to osiągnięcie samodzielności i niezależności spokojnie.
robert wrocła...
2 lata temu
Pewnie nie chciała chodzić na religię, a starzy ją przymuszali
Felucjan
2 lata temu
Chwila... chwila... zgodnie z polskim prawem do 12 roku życia rodzice nie powinni pozostawiać dziecka samego. Policjanci oddali dziecko rodzicom, jak gdyby nigdy nic. A dlaczego to dziecko uciekło? Mogli chociaż przesłuchać dziecko. Z góry zakładają, że to był głupi wybryk dziecka, a rodzice są fajni, bo obiecali nie wyciągać konsekwencji. A może to było wołanie o pomoc? Może następnego razu już nie będzie, bo dziecka nie będzie?
ja
2 lata temu
jak ja zrobiłam coś takiego w tym wieku, to policjant tylko wzruszył ramionami i powiedział do mamy "na pewno sama wróci jak zmarznie i zgłodnieje" i nikt mnie nie szukał
wre32
2 lata temu
Podoba mi się reakcje służb i zaangażowanie bo tak powinno się postępować.Ale za głupie wybryki trzeba ponieść konsekwencje.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić