o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Trwało to 5 minut. "Wielkoduszna" propozycja Godek odrzucona

393
Podziel się

W trakcie jednego z wieców Strajku Kobiet Monika Tichy, znana jako "Pacyfka" zaatakowała słownie Kaję Godek. Antyaborcyjna aktywistka postanowiła zareagować - poszła do sądu. Posiedzenie pojednawcze trwało tylko pięć minut i nie zakończyło sprawy.

Trwało to 5 minut. "Wielkoduszna" propozycja Godek odrzucona
Kaja Godek (Getty Images)
bELhTomt

Monika Tichy w wulgarnych słowach zaatakowała Kaję Godek. Aktywistka uznała, że nie może przejść obok tego obojętnie. Rozpoczęła zbiórkę pieniędzy na sprawę w sądzie. Następnie przystąpiła do czynności, które mają doprowadzić do tego, że Monika Tichy odpowie za swoje czyny.

We wtorek Godek przekazała na Facebooku, że w Sądzie Rejonowym Szczecin - Prawobrzeże i Zachód odbyło się posiedzenie pojednawcze w tej sprawie.

5 minut trwało posiedzenie pojednawcze w Sądzie Rejonowym Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w sprawie, jaką wytoczyłam z oskarżenia prywatnego aborcyjnej i homoseksualnej aktywistce Monice Tichy za odrażający hejt, jaki kierowała pod moim adresem w trakcie protestów po publikacji wyroku TK o aborcji eugenicznej. Wypowiedź p. Tichy była tak obrzydliwa i wulgarna, że nie jestem w stanie zacytować Państwu nawet niewielkiego jej fragmentu - napisała.
bELhTomv

Kaja Godek zaproponowała "korzystne warunki ugody"

Aktywistka antyaborcyjna była gotowa na ugodę. "Wraz z moją pełnomocnik wielkodusznie oferowałyśmy korzystne warunki ugody: publiczne przeprosiny, wpłatę symbolicznej kwoty 1000 złotych na cele związane z obroną życia oraz zwrot kosztów postępowania" - zdradziła.

Oskarżona w ogóle nie stawiła się do sądu, a jej pełnomocnik z miejsca odrzucił pomysł jakiegokolwiek pojednania między stronami - dodała.
bELhTomB

Wobec tego sprawa została skierowana na rozprawę główną. Odbędzie się ona w terminie późniejszym.

Proces pokaże, czy w Polsce można bronić życia nienarodzonych dzieci i mieć te same prawa, co inni obywatele, czy też jest przyzwolenie na to, by obrońców życia traktować gorzej, hejtować, nawoływać do linczu na nich, podburzać tłum - podsumowała Kaja Godek.
bELhTomC
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELhTomW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(393)
Arek33
2 miesiące temu
8900 Zobaczymy czy bedzie pita wodeczka.
Arek33
2 miesiące temu
4362 Policja jest potrzebna.
Arek33
2 miesiące temu
7546 Ja szanuje policje za to ze Pᴜᴋᴀczu.Pʟ pija sobie wodeczke. To tez sa ludzie.
bELhTomX
Arek33
2 miesiące temu
6782 Policjanci powinni pic wodeczke na Pᴜᴋᴀczᴜ.Pʟ bo nic im za to nie grozi.
Arek33
2 miesiące temu
5472 Policja w mundurach korzysta z Pᴜkᴀᴄᴢᴜ.Pʟ a takze broni palnej.
Malibu
2 miesiące temu
Raczej nie powinno byc problemu z Pᴜᴋᴀczᴜ.Pʟ bo rzadzi tam "BURDEL MAMA"
Malibu
2 miesiące temu
5733 Mężczyźni nie ruchają bo nie korzystają ze strony Pᴜᴋᴀczᴜ.Pʟ a powinni.
Malibu
2 miesiące temu
Czyli wodeczka i bocik ?
Arek33
2 miesiące temu
Testujemy czy wyjdzie.
Gal Anonim
2 miesiące temu
Bardzo mi wstyd za Panią Godek. Mam nadzieję, że któregoś dnia pprzejrzy Pani na oczy. To straszne do czego chce Pani zmuszać ludzi. Przepraszam za poprzedni komentarz. Uważam hejt za coś obrzydliwego. Nie jestem po prostu w stanie zrozumieć ludzi, którzy tak łatwo depczą innych ludzi za inne poglądy od nich samych, a sami gdy stają się obiektem nienawiści uważają, że to podłe i niesłuszne. Belki nie widzą u siebie, a u sąsiada dostrzegają źdźbło trawy w oku. Nic Pani nie wyciągnęła z wiary, którą Pani tak się zasłaniać lubi... Wstyd i nic więcej.
Chel
2 miesiące temu
"czy też jest przyzwolenie na to, by obrońców życia traktować gorzej" nie bylibyście jedyną grupą która nie ma równych praw w tym syfie, po prostu dopisalibyśmy was do długiej listy
Dog
2 miesiące temu
HA HA 👻👻👻👻👻👻👻👻
Ozi
2 miesiące temu
W języku ludzi cywilizowany nie ma takich slow którymi można byłoby opisać kogoś takiego jak niejaką Godek średniowieczne poglądy na świat kompletną i znajomość i niezrozumienie biblijna która tacy jak ona tak chętnie się powołują i wszystko to można byłoby jeszcze znieść gdyby nie fakt że postanowiła tymi głupotami na siłę wszystkich uszczesliwic
bELhTomP
Obcy 2
2 miesiące temu
Najlepsze jest to że co powiedziała AkTYWISTKA jest prawdą !!mam nadzieję że godeł przegra tę sprawę
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić