14-latka wyszła do koleżanki. "Zdrowie lub życie zaginionej może być zagrożone"

38

Policjanci i rodzina 14-letniej Wiktorii z Solca Kujawskiego proszą o pomoc. Trzy dni temu dziewczynka wyszła z domu z zamiarem odwiedzenia koleżanki, na miejsce jednak nie dotarła. Nie wróciła też do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.

14-latka wyszła do koleżanki. "Zdrowie lub życie zaginionej może być zagrożone"
14-letnia Wiktoria zaginęła (Policja)

We wtorek 22 sierpnia Wiktoria Gżyl-Gruchot z Solca Kujawskiego poinformowała bliskich, że zamierza odwiedzić swoją koleżankę mieszkającą w Bydgoszczy. Do chwili obecnej jednak tam nie dotarła.

14-latka wyszła do koleżanki. Ślad po niej zaginął

Rodzina zaniepokojona nagłym zniknięciem dziewczynki zgłosiła zaginięcie na Komisariacie Policji w Solcu Kujawskim. Od środy funkcjonariuszom nie udało się natrafić na żaden trop.

W piątek 25 sierpnia mundurowi nagłośnili sprawę w sieci. Na oficjalnej stronie internetowej komisariatu opublikowano zdjęcie i rysopis zaginionej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kierowca bmw się doigrał. Policja z Wrocławia pokazała nagranie

Jak podano w policyjnym komunikacie, Wiktoria mierzy około 160 cm, waży około 50 kg. Ma długie, rude włosy. Jej znakiem szczególnym są blizny znajdujące się na lewym przedramieniu od wewnętrznej strony. Niestety nie wiadomo, co nastolatka miała na sobie w dniu zaginięcia.

Istnieje realne prawdopodobieństwo, że zdrowie lub życie zaginionej może być zagrożone - dziewczynka może aktualnie wymagać pilnej pomocy medycznej - wskazuje na Facebooku organizacja non profit "Poszukiwani, zaginieni cały świat".

Rodzina bardzo martwi się o dziewczynkę. Soleccy funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu 14-latki.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu 14-latki, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji, mogących mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu w Solcu Kujawskim przy ul. Toruńskiej 15 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 71 10, lub na numer alarmowy 112 - apelują policjanci.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić