o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Chińczycy użyli tajnej broni. Przerażające skutki

256
Podziel się

Na granicy między Chinami i Indiami doszło do starcia żołnierzy obu państw. Chińczycy postanowili użyć tajnej broni elektromagnetycznej. Był to pierwszy potwierdzony przypadek wykorzystania tego typu technologii w walce.

Chińczycy użyli tajnej broni. Przerażające skutki
(Getty Images)
bDnkdeUl

Według ustaleń "The Times" broń została rozmieszczona na granicy przebiegającej w Himalajach pod koniec sierpnia. Kilka tygodni wcześniej żołnierze wdali się tam w bijatykę. W ruch poszły m.in. pałki i kamienie – w starciu z Chińczykami zginęło minimum 20 członków indyjskiej armii.

Chińczycy użyli przeciw indyjskim żołnierzom broni elektromagnetycznej

Jak informuje "Daily Mail", w wyniku działania tajnej broni Chińczyków indyjscy żołnierze zaczęli m.in. wymiotować. Działanie tego typu technologii przypomina efekt kuchenki mikrofalowej. Dochodzi do podgrzania cząsteczek wody w skórze człowieka, co skutkuje silnym bólem.

bDnkdeUn

Jin Canrong, ekspert ds. międzynarodowych badań naukowych w Pekinie, wyraził podziw wobec działania tajnej chińskiej broni. Jak poinformował w trakcie wykładu ze studentami, indyjscy żołnierze zaczęli doświadczać dolegliwości już po około 15 minutach. Ostatecznie zdecydowali się na odwrót.

Wszyscy okupujący szczyty wzgórz zaczęli wymiotować. Nie mogli wstać, dopiero później uciekli. W ten sposób odzyskaliśmy grunt – opowiadał Jin Canrong.
bDnkdeUt

Chińczycy zdecydowali się na takie działania ze względu na wysokość, na której doszło do walk. Zgodnie z obowiązującym dotychczas porozumieniem żadnej ze stron nie wolno atakować drugiej, jednak nie powstrzymało to żołnierzy przed wymianą ognia. Ani Chiny, ani Indie nie przyznały się wówczas do sprowokowania ataku.

Zobacz także: Zobacz też: Chińczycy na dnie Rowu Mariańskiego. Niezwykła misja badawcza zakończona sukcesem
bDnkdeUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(256)
pawextelino
1 tyg. temu
Wszyscy okupujący szczyty wzgórz zaczęli wymiotować. Nie mogli wstać, więc uciekli. Jak oni to zrobili uciekli bez wstawania?
olo
1 tyg. temu
nie mogli wstać ale uciekli - co za siła woli
Wiesiek
1 tyg. temu
Ten artykuł to jak biblijne opowieści o świętych, bogach i duchowych zaciazeniu. Jaja jak balony.
bDnkdeUP
Wuki
1 tyg. temu
Ja jak nie umiem wstać to wiem że za dużo wypiłem i uciec nie mogę. Sprawa jest jasna. Dziennikarz jak za dużo wypije to ucieka.
Edek
1 tyg. temu
Nie mogli wstać ? To oni jak Jezus, zabili go a on uciekł, same cuda na tym świecie.
Najnowsze komentarze (256)
J-23
1 tyg. temu
uzycie broni elektromagnetycznej zapoczatkowali Rosjanie wiele lat temu w starciu na granicy Chinskiej.
Mat
1 tyg. temu
2 godziny temu umiescilem komentarz na temat coraz slabszej jakosci artykulow na portalu o2 ale widze ze szybko wyczyscili. Dlatego to moja ostatnia wizyta na tym portalu. Jak to mozliwe ze do tak rozpowszechnionego portalu wrzucane sa artykuly z tak zenujazymi bledami???(i to nie pierwszy raz? A nawet jesli Pani Ewelina zrobila blad to nikt tego nie poprawil?
Miszczu
1 tyg. temu
Taka tajna ta broń, że od jest 2014 pokazywana na chińskich paradach..
Cud
1 tyg. temu
Zabili go ale uciek.
Zniesmaczony
1 tyg. temu
Widać, że Chiny nie marnują zarobionych pieniędzy. Pokazali ostatnio samolot z radarem, którego nie mają jeszcze Rosjanie. Budują dwa lotniskowe z magnetycznym wyrzytniami skracającymi dlugość pasa startowego. Spenetrowali Rów Mariańska, itd, itd Ciekawe kiedy zostaną absolutnym liderem światowej gospodarki
Zniesmaczony
1 tyg. temu
Czym prędzej powinna pojawić się konwencja zakazującą używania takiej broni wobec ludzi na Ziemi.
mały
1 tyg. temu
Hahahahahahaha nie mogli wstać ale uciekli normalnie cuda wianki. Po pierwsze impuls elektromagnetyczny jest krótkotrwały i szkodzi na człowieka tyle co słońce na plaży w upalny dzień. Widzę że redaktorzy nie wiedzą co to broń EM i jak ona działa. Jedyne na co oddziałuje to obwody elektryczne i elektroniczne zjawisko to powoduje odwrócenie biegunów i przepięcie oraz przetężenie w zależności na co oddziałuje. Co ciekawe układy lampowe są całkowicie odporne na działanie impulsu EM.
lol121213
1 tyg. temu
te artykuły to chyba pisze bajkopisarz
bDnkdeUH
joanna
1 tyg. temu
Myśleliśmy, że Chiny wykończą świat atakami armii. A tu wystarczą laboratoryjne cuda i już po nas.
Ania
1 tyg. temu
Ciekawe, jak uciekali, jeśli nie mogli wstać????
płk
1 tyg. temu
To samo co w Smolensku. Nie da się udowodnić.
kałamasznikow
1 tyg. temu
To mogły być pierwsze objawy Covida wystrzelonego z karabinu maszynowego.
gaweł
1 tyg. temu
albo coś jako świat cywilizowany zrobimy albo staniemy się wkrótce trybikami w Chińskiej machinie która inaczej pojmuje wolność ludzką niż my to pojmujemy wybór należy do nas
Jan
1 tyg. temu
To był pewnie eksperyment jakiś :)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić