Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
NM
|

Gorąco w Warszawie. Protestujący tłum maszeruje pod budynek Ministerstwa Zdrowia

402
Podziel się

W Warszawie tysiące osób maszeruje właśnie pod budynek Ministerstwa Zdrowia. Obywatele protestują, nie zgadzając się na ograniczenia, jakie rząd nakłada na nich w związku z pandemią. Tłumy idą wspólnie, bez zalecanych odstępów, a także bez maseczek. Twierdzą, że "pandemia nie istnieje". Wśród nich są małe dzieci.

Gorąco w Warszawie. Protestujący tłum maszeruje pod budynek Ministerstwa Zdrowia
Protest przeciwko "fałszywej pandemii" w Warszawie. (YouTube)
bEUJlTTp

W Warszawie o godzinie 12 rozpoczęto protest, w którym wzięli udział obywatele nieuznający pandemii w takiej postaci, jak prezentują im ją media i rządzący. Ich zdaniem pandemia "to fałsz", a cała sytuacja, prowadzić ma jedynie do zniewolenia mas. Prowadzący protest nie wierzą w oficjalne statystyki i pokazują swoje własne, które zawarte są w książce "Fałszywa pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy". Książkę tę dumnie pokazywała w trakcie marszu Justyna Socha ze STOP NOP.

Zdaniem protestujących zakazy, jakie obowiązują w Polsce z powodu pandemii, powinny zostać zniesione. Obywatele powinni mieć prawo decydować sami, czy chcą zakładać maseczki, czy nie.

bEUJlTTr

Wśród autorytetów, które wzięły udział w marszu byli, oprócz wspomnianej Justyny Sochy, m.in. poseł Grzegorz Braun, a także piosenkarz Ivan Komarenko.

- Ja jestem piosenkarzem estradowym i powiem prosto... Lek nie może być gorszy od choroby! (...) Przymus noszenia maseczek to jest etyczna katastrofa! Jeśli ktoś chce założyć maseczkę, rękawiczki, a nawet kombinezon to proszę bardzo, ale proszę nie zmuszać do tego nas, wolnych ludzi! - grzmiał do tłumów Ivan Komarenko w trakcie protestu.
Zobacz także: Aresztowali ośmioletnie dziecko. Chłopiec doznał traumy
- Jedyne, co ma do powiedzenia [rząd - przyp. red.], to tylko zmusić nas do siedzenia w domu, zakładać maseczki, załatwiać sprawy przez Internet, rezygnować z gotówki i tyle ma do powiedzenia. Kiedy to się skończy! - mówi dalej wokalista zespołu "Ivan i Delfin".
bEUJlTTx

Protestujący mają na sobie koszulki z przekreślonym napisem "COVID-19". Wielu z nich ma także w rękach książkę "obalającą" mity o obecnie panującej pandemii.

Protestujący zmierzają właśnie pod budynek Ministerstwa Zdrowia, gdzie najprawdopodobniej zakończy się przebieg wielogodzinnej manifestacji.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUJlTTS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(402)
Fred
rok temu
COVID jest pandemi nie ma
99999999999
rok temu
bezos w ostatnim półroczu zarobił dodatkowo 70 mlrd dol getes blokuje niewygodne koment.tyle w tem
zniesmaczona
rok temu
Tak, niech będzie ale niech płacą za opiekę medyczna i badania jak zachorują na COVID, wtedy będzie to sprawiedliwe. Moje podatki nie mogą iść na ignorantów, nie zgadzam się! A pan Komarenko jeśli chce zaistnieć to źle wybrał ekipę. Nikt nikogo na siłę w Polsce nie trzyma jeśli mu się polskie prawo nie podoba...
bEUJlTTT
Joka
rok temu
A Komarenko co nie ma swojego kraju tylko tu się kadruje winy do siebie takie byle co idzie tam gdzie ma posluch
przestańcie
rok temu
wirus jak wirus.jest, ale jest nie groźny...podłączenie do respiratora natomiast na dłuższy czas rozsadza pęcherzyki płucne...dlatego tlenoterapia dla osób starszych, schorowanych, a nie respiratory...ale NFZ płaci bardzo dobrze za użycie respiratora a za "zdiagnozowanie" CoVID lekarz dostaje 1000 zł. extra...mimo, że testy nie są przeznaczone do medycznego, a naukowego wykorzystania i teraz ciemna maso jak wam sie chodzi w kagańcach?
Recę opadają
rok temu
Rząd Włoski zamyka dyskoteki przez covid!!! Pewnie Morawiecki maczał w tym palce....
Xxx
rok temu
Lekarze zamiast leczyć to biorą pieniądze za teleporady A dziewczynka zmarła bo robili jej test zamiast ja ratować dość tego bicia im brawo w mediach też kłamią trzeba wyrzucić telewizor wesela odwołane jakieś getta podrobione strefy żółte itd to rezim i pandemia strachu
###
rok temu
Zaraz będzie nastepny protest w Berlinie ok 3mln ludzi lekarze się wypowiadają że nie ma i nie było pandemi zwolnili dr Martynowdka dobrego lekarza dramat zamordyzm
Xxc
rok temu
Mamy Dość tej plandemi mamy dość reżimu noszenia masek w taki upał a to grozi nie dotlenieniem organizmu serca płuc mamy dość izolacji mamy dość klamst że w szpitalach jest dużo chorych na cowid bo tak nie jest
Lolo
rok temu
Brawo jestem od początku świadoma to światowa depopulacja ludzi, państwa dostają kasę za statystykami i sianie strachu. Lekarze nie łączą a dla umuerajajacych wpisuje covid za kasę! Ludobójcy rząd! Stop plandemie stop niewolnictwo!!
sami
rok temu
Jakby co, niech leczą sięsami.
QANON
rok temu
NWO - o to im chodzi, byście się rodzili, żyli i umierali niewolnikami, w kagańcach na "pysku"
hiacynta
rok temu
jechac z plandemia po calosci ,teraz albo juz nigdy nie zrzucicie kajdan nalozonych przez rezim.
bEUJlTTL
Kazik
rok temu
Zniewalanie ludzi w interesie organizacji masonskich kazdu jest wolny i sam decyduje czy manosic maske czy nie juz tak narod podzielony to jeszcze wymuslili pandemie tylko jak jakas grupa glosi nie zadowolenie zr,adow zaraz robia jej testy i moja siedziec cicho rzad tezprzekupiony pr,ez korporacke
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić