o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

Jacek Jaworek wciąż poszukiwany. Ukrył się w Warszawie?

52
Podziel się

Jacek Jaworek, który miał zamordować trzy osoby, nadal nie został odnaleziony przez policję. Gdzie znajduje się 52-latek? Swoją teorię przedstawił Maciej Karczyński, który przez wiele lat był funkcjonariuszem policji, a później został rzecznikiem ABW.

Jacek Jaworek wciąż poszukiwany. Ukrył się w Warszawie?
Jacek Jaworek (Policja)
bECdkVJx

Jacek Jaworek jest podejrzewany o potrójne morderstwo w Borowcach pod Częstochową. Na razie nie wiadomo, gdzie może przebywać.

Policja szuka 52-latka, ale na niewiele się to zdaje. Mężczyzna może być wszędzie - nawet w Warszawie!

bECdkVJz
Na pewno czas, jaki upływa, jest na korzyść uciekającego. Świadczy to, że mógł się przygotować do zabójstwa i ucieczki. Na pewno policjanci sprawdzają wszelkie okoliczności i ustalenia. Kluczowe są kontakty poszukiwanego oraz środki techniki operacyjnej. Jest też hipoteza, że mógł popełnić gdzieś w lesie samobójstwo. Długi okres ukrywania się zawsze powoduje, że prędzej czy później musimy "wyjść do ludzi". Łatwiej to uczynić w dużej aglomeracji albo uciec za granicę. Taka Warszawa wydaje się idealnym miejscem, gdzie każdy żyje swoim życiem. Tutaj o anonimowość jest bardzo łatwo. Zmieniając swój wygląd i ubrania łatwiej jest wtopić się w tłum. Jeśli przygotowywał się do ucieczki to ma swój plan - mówi w rozmowie z "Super Expressem" Maciej Karczyński, były rzecznik ABW.

"Zatrzymanie to kwestia dni"

Karczyński ocenił również, że wyznaczenie nagrody za pomoc w namierzeniu Jaworka "wydaje się być zasadne".

Zatrzymanie to kwestia dni, chyba że popełnił samobójstwo… - dodaje ekspert.
bECdkVJF

Policja prosi o pomoc w znalezieniu Jaworka. Jeżeli ktoś przekaże kluczową informację, to może liczyć na nagrodę na poziomie 20 tysięcy złotych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECdkVKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(52)
Olek
2 miesiące temu
Śmieszna kwota ta nagroda 20 tysięcy. Ośmieszają się policjanciki na całego. Jedno zero więcej to tak w końcu to potrójne zabójstwo.
on 50
2 miesiące temu
Moja wizja. Leży w pobliskim lesie w jakimś dole lub rowie. Ma przestrzeloną skroń. Nie wiem czemu ale strzelił sobie w prawą skroń ostatni nabój jaki miał.Oczy ma otwarte, leży skręcony jakby dopiero wpadł w ten dół lub rów. Pistolet leży obok niego jakiś metr.Usta poskręcane otwarte jakby bał się śmierci lub tego co go czeka po śmierci. Pełno krwi wokół cała twarz w krwi.
Szukajcie..ig...
2 miesiące temu
Co oni z tym Jackiem Jaworkiem...chłop dawno nie żyje, możliwe nawet że wcześniej został zabity nim stała się tragedią ...zabójca może być ktoś kto wam w głowie się nie mieści. Tam była siatka rodzinnej nienawiści.Ludzie...
bECdkVKb
emigrant z mu...
2 miesiące temu
Tak naprawdę nie wiemy niemal nic o J. Jaworku. Co spowodowało jego morderczy nocny wybuch niedługo po północy 10 lipca? Mial bron (chyba od niedawna) i ponoć odgrażał/zwierzał się komuś przy kielichu że "już dawno powinien zabić tę ...wę bratową". Jednak tragicznej nocy na 10 wystrzelonych kul, aż 7 utkwiło w ciele jego młodszego brata, zaś dwie kule w "znienawidzonej bratowej". Syn Jakub został zabity jednym strzałem. Jaworek-morderca nie dokonał zimnego aktu egzekucji. W Borowcach-nr32 miała miejsce głośna nocna awantura. Byc może zabójcę trzyma teraz przy życiu to, aby śledczy/psychologowie doszli do sedna jego spadkowego konfliktu z bratem, i chce on to usłyszeć w szczegółach z mediów. Nic nie wskazuje na to ze 55-latek był w swoim życiu bandytą. Ciężko fizycznie pracował zagranicą (stad jego obecna siła fizyczna), a nie mordował i grabił jak zdeprawowany do cna kryminalista. Zagranicą był tez jego brat z rodziną. Jego własna rodzina się rozpadła. Zarabianie pieniędzy we Włoszech i w Niemczech nie przyniosło mu sukcesu. Został w końcu w sytuacji, ze nie mógł płacić alimentów i zapewne .....nie miał pieniędzy na krwiopijców prawników w spadkowym sporze z bratem. Ile takich potencjalnych "beczek z prochem" istnieje jeszcze w Polsce i czeka na WYBUCH -po latach podtrzymywania ekonomii RP przez miliony polskich gastarbeiterów?
Boooaa
2 miesiące temu
Rodzina już zaciera rączki widzę na melony.Zobaczyli że na chłopców spod Stalowej Woli ludzie samorzutnie zebrali ponad milion.Droga Rodzino to była inna sytuacja.tam nikt nikogo nie podżegał, nie dręczył czy z domu nie wyrzucał.Tam pijak zabił niewinnych Rodziców trójce dzieci.Tu zatarczki o kasę, robienie świństw doprowadziły do tragedii.
Lazur
2 miesiące temu
'Zamieszkuje' u kogos?!
Aza
2 miesiące temu
Temu panu z kujawsko-pomorskiego to musi się bardzo nudzić
Marzena
2 miesiące temu
Mam wrażenie, że był na Mariensztacie kilka dni temu
Myślący
2 miesiące temu
Zatrzymanie to kwestia dni. No czasamim nawet 6 cyfrowych pani psie:)
no siema
2 miesiące temu
Coś tak czuję, że Jacka znajdą za kilkanaście lat jak przyjdzie do ZUSu po emeryturę.
struś
2 miesiące temu
przecież zabil brata i bratowa bo odebrali mu rodzinny dobrobytek więc pewnie jaworek siedzi na kanapie w tym domu oglada tv i slucha czy cos o nim gadają
Likwidacja po...
2 miesiące temu
To jest hit przzzeczytalem że Jaworek poszukiwany żywy Lub martwy nagroda.20 tysięcy no to jak ktoś znajdzie trupa to tylko współczuć przestrzegam przed polska policja zaraz z tego co znajdzie przedstawia mu że zabił Jaworka i ten ktos pójdzie siedzieć na dozywocie chciał pomoc a prokurator się znajdzie że go ten ktos zabił i chciał pomoc ale sory dożywocie hehe cały nasz wspaniały wymiar sprawiedliwosci znajdź człowieka.paragraf się.znajdzie
polo
2 miesiące temu
przeciez ten jasnowidz co dorqadza i odnajduje dla policji powiedzial ze nie zyje TO JAK TO JEST
bECdkVJT
Komendant
2 miesiące temu
A moim zdaniem zatrzymanie to nie będzie kwestia dni jak już nie złapali to nie złapią szybko ma broń zna las wie jak się ukrywać dlatego zobaczymy czy kwestia dni czy może lat
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić