o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Aniela Siwek
|

Mówi, że koronawirus pochodzi z laboratorium w Wuhan. Przekazała złą wiadomość

37
Podziel się

Chińska wirusolog musiała uciekać do USA po tym, jak stwierdziła, że koronawirus został stworzony w laboratorium w Wuhan. Ekspertka opublikowała także raport mający przedstawiać dowody na jej tezy. Teraz przekazała złą wiadomość - jej matka ma kłopoty.

Mówi, że koronawirus pochodzi z laboratorium w Wuhan. Przekazała złą wiadomość
Li-Meng Yan potwierdziła, że aresztowano jej matkę. (YouTube)
bDfcmQHV

Li Meng Yan twierdzi, że koronawirus został stworzony przez człowieka. Ekspertka musiała uciekać do USA po ogłoszeniu swoich tez. Niedawno także podzieliła się ze światem swoim raportem.

Yan poinformowała, że jej matka została aresztowana. Wirusolog nie podała jednak żadnych szczegółów, a także powodów zatrzymania.

bDfcmQHX

Ekspertka od kilku miesięcy powtarza, że wirus został stworzony w laboratorium w Wuhan. W kwietniu z tego powodu musiała wyjechać do USA, a w połowie września jej konto na Twitterze zostało usunięte. Wszystko to, w opinii Li Meg Yan, jest odpowiedzią na jej oskarżenia i próbą uciszenia.

Koronawirus w Polsce. Lokale gastronomiczne czynne do 22? Ekspert: wirus godziny nie wybiera

Świat naukowy też milczy ... współpracuje z Komunistyczną Partią Chin, nie chcą, aby ludzie znali jego prawdę. Dlatego jestem zawieszona, uciszona, jestem celem, którego zniknięcia oczekuje Komunistyczna Partia Chin – powiedziała w wywiadzie dla Fox News
bDfcmQId

Yan opublikowała również raport, który ma rzekomo potwierdzać jej teorie. Według wirusolog koronawirus został stworzony przez połączenie materiału genetycznego dwóch wirusów nietoperzy. Miały zostać zmodyfikowane tak, aby ludzie mogli się łatwo nim zarażać.

Naukowcy uznali jednak jej raport za "bezpodstawny" i stwierdzili, że "nie można mu nadać żadnej wiarygodności". W wielu badaniach ustalono już pochodzenie wirusa i jednocześnie odrzucono sugestie, że został stworzony przez ludzi. Raport Yan nie został opublikowany w żadnym czasopiśmie naukowym, a także nie był recenzowany, co czyni go bezwartościowym.

bDfcmQIy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
Ghghhh
2 tyg. temu
Ona ma na imię Meng yan a nie Yan a na nazwisko ma Li.
Antyrecenzent
2 tyg. temu
Arystoteles też nie był recenzowany, więc jego teorie są bezwartościowe? Naukowcy świata ocknijcie się
hakin
2 tyg. temu
Ona ma rację, niedługo wyjdzie na jaw jeszcze jedna cecha koronawirusa, dopiero zaczną jej wierzyć.
bDfcmQIz
Tytu
2 tyg. temu
I to napewno jest prawda dlatego wdxyscy boja sie tego opublikowac
Zaraza
2 tyg. temu
BRON BIOLOGICZNA!!!!!!!!TAKA JEST TERAZ WOJNA NA SWIECIE!!!!!!!!zava
Najnowsze komentarze (37)
tadeuszs.1956
3 dni temu
U OSÓB starszych lub u takich którzy nie dbali o siebie,lub sa chorzy np.na przewlekłe choroby,w komórce w miejsce po aminokwasach wnika patogen ludzki albo ew. sars-cov lub inne gówno stworzone przez laboratoria.JAK WNIKNIE PATOGEN LUDZKI,od niego zalezy albo stan smierci komórki lub ew. poziom posredni odn. odbudowy. NATOMIAST JAK WNIKNIE W WOLNE MIEJSCE PATOGEN SARS COV...LUB INNE G..... TO KONIEC ŻYCIA.NIE ZAWSZE ZALEZY TO OD WIEKU A OD STANU ORGANIZMU-CZYLI ZUZYCIA ORGANIZMU-BRAKU DBAŁOŚCI.
real20
6 dni temu
W historii ziemi jeden potop już był. Przyszedł czas na drugi, za sprawą człowieka.
Realista20
7 dni temu
Covid to w 100% "sukces" chińczyków.
Oufd
1 tyg. temu
Chiny mają już przerost ludności, problem z wyżywieniem, leczenie itd. Więc wykombinowali wirus który miał siać chorobę po całych Chinach, żeby pozbyć się dość dużej populacji. Ale nie przewidzieli że ten wirus rozleci się po całym świecie. A ta broń była opracowana na ludzi starych. Dlatego tak mocno zaznacza się o chronieniu ludzi starszych. Coś o tym wiedzą.
Pompeo
2 tyg. temu
OK damy ci obywatelswo stanow ale musisz cos dla nas puscic do gazet.
poinformowany
2 tyg. temu
Wirusa przyrzadzili ci sami co rozwalili dwie wieze. Zgadniecie? Dla ulatwienia dodam ze nie arabowie ani chinczycy.
PIPPI
2 tyg. temu
Racja,wirus został stworzony przez człowieka lecz do labulatorium Wuhan został dostarczony. To ponoć hybrydowy wirus SARS/HIV,w uproszczeniu wirus SARS zmieszano z częścią wsrusa HIV aby łatwo przenosił się z czlowieka na człowieka. Specjalnie zaprogramowano go tak aby był bardzo zaraźliwy ale nie powodował bardzo dużej śmiertelności. Jest ciąg dalszy lecz osoby będące w temacie na pewno ją znają,orientują się też m/w co będzie dalej.No bo tak czy owak na razie wszystko się sprawdza niestety.
Quick
2 tyg. temu
Założę się za miesiąc wymyśli bajkę chiny zabiły mi dziecko czy coś takiego
bDfcmQIr
ergonomicon
2 tyg. temu
Po pierwsze - paniusia z Hong Kongu. Po drugie - Twitter jest zakazany i zablokowany w Chinach, więc sobie może bajeczki opowiadać o "usunięcia konta" - nie miała prawa go mieć. Po trzecie - jej "dowody" to właśnie "korespondencja z lekarzami z Wuhan na twitterze" - no sorry, oni także nie mogli go mieć, bo jest w Chinach zablokowany. Po czwarte - kolejny raz kupuje sobie przychylność USA szerząc bajeczki zgodne z bajeczką Trumpa. Za chwilę ogłosi, że jej rodzinę wywieziono do jakiegoś obozu pracy albo na stadionie rozstrzelano i na dowód będziemy mieli wyłącznie jej słowa oraz kilka artykułów sponsorowanych.
hakin
2 tyg. temu
Ona ma rację, niedługo wyjdzie na jaw jeszcze jedna cecha koronawirusa, dopiero zaczną jej wierzyć.
ziut
2 tyg. temu
co akcja opluwania Chin znowu się wzmaga.A tak na marginesie to przecież na początku tej całej hecy pisali że patent na tego wirusa ma jakieś kanadyjskie laboratorium.I jeszcze jedno to chyba w okresie 8 miesięcy już z dziesiąty naukowiec chiński uciekający (ciekawe że znowu do USA) z Chin i dzielący się takimi rewelacjami
Antyrecenzent
2 tyg. temu
Arystoteles też nie był recenzowany, więc jego teorie są bezwartościowe? Naukowcy świata ocknijcie się
x300
2 tyg. temu
a dżumę i wiele innych wirusów i bakterii kto wyprodukował w przeszłości ? kosmici ?
lol
2 tyg. temu
Włączcie myślenie, tego wirusa stworzył Bil Gates, miał on atakować komputery z systemem Linuks, ale zmutował i przeniósł się na ludzi
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić