o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
ESO
|

Polak wywołał awanturę na pokładzie Ryanaira

302
Podziel się

30-letni Polak leciał samolotem z Polski do Wielkiej Brytanii. Adrian F. w trakcie lotu spożywał alkohol, wielokrotnie odmawiał założenia maseczki ochronnej oraz obrażał obsługę samolotu. Brytyjski sąd właśnie wydał wyrok ws. Polaka awanturującego się na pokładzie Ryanaira.

Polak wywołał awanturę na pokładzie Ryanaira
Brytyjski sąd właśnie wydał wyrok ws. Polaka awanturującego się na pokładzie Ryanaira. (Facebook)
bDYPcXqt

Do zdarzenia doszło 29 stycznia ubiegłego roku podczas lotu z Krakowa do Manchesteru. 30-letni Adrian F. mieszkający od 5 lat na Wyspach wracał z chrzcin swojej córki. Mężczyzna w trakcie lotu pił alkohol, który zakupił po odprawie w sklepie bezcłowym, obrażał obsługę samolotu i nie chciał założyć maseczki. W efekcie Polak został aresztowany.

Obrońca Adriana F. podczas rozprawy przed Manchester Magistrates Court stwierdził, że jego klient był "załamany", że musiał wracać do Anglii zostawiając swoją córeczkę i partnerkę, nie wiedząc kiedy będzie mógł ponownie przylecieć do Polski.

bDYPcXqv

Polak nigdy wcześniej nie miał żadnych konfliktów z prawem. 30-latek przyznał się do spożywania alkoholu, co doprowadziło do późniejszych awantur. Obsługa lotu Ryanair wyliczyła, że aż 40 razy proszono mężczyznę o założenie maseczki ochronnej. 30-latek ignorował także polecenia zapięcia pasów bezpieczeństwa.

Polak został skazany

Właśnie zapadł wyrok ws. awanturującego się Polaka. Brytyjski sąd skazał 30-letniego Adriana F. na 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 1,5 roku. Mężczyzna ma zapłacić także 500 funtów (ok. 2,5 tys zł.) grzywny oraz wykonać 150 godzin nieodpłatnych prac publicznych.

bDYPcXqB
Zobacz także: "Gnicie". Po tym Roman Giertych mówił jeszcze ostrzej o PiS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYPcXqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(302)
samoukprawa
2 miesiące temu
W ubiegłym roku w styczniu raczej maseczki jeszcze nie obowiązywały
Leon
2 miesiące temu
Dość delikatne go potraktowano,być może nie często pije,napewno zrozumie swój błąd i zacznie konkretnie treningi
Regina
2 miesiące temu
Przecież w styczniu w zeszłym roku nie było jeszcze obowiązku noszenia tych przebrzydłych maseczek. Coś tu nie tak z faktami 😁
bDYPcXqX
Johanna
2 miesiące temu
Ale ubiegłego roku nie było obowiązku noszenia maseczki w styczniu...
KE?
2 miesiące temu
Halo.... W styczniu zeszłego roku?
Andrew
2 miesiące temu
Dziwie się Anglikom dlaczego tak ulgowo traktują zachowania patologiczne
Kuniszko
2 miesiące temu
No zachowanie Anglików to taki szczyt kultury, że naprawdę nie ma się czego wstydzić. Kto miał do czynienia z Ankielskim turystą ten wie o czym piszę.
Vala
2 miesiące temu
W styczniu ubiegłego roku nie było obowiazku noszenia maseczek.
Katolik
2 miesiące temu
Właśnie przez takich prostaków stereotypy o Polakach wracają
Onn
2 miesiące temu
Dramat, jak obserwowałem odsluge samolotów , robią coo im się podoba, tym bardziej że facet był wypity, to zera intelektualne , którym dano brzytwę do reki, facet wydaje własne pieniądze, żeby to bydło rządziło
1955
2 miesiące temu
Ten kłamczuszek nie powinien się wypowiadać. Już kilka razy kłamał. Dajcie kogoś innego.
Pierwszy zięc...
2 miesiące temu
1. Spożywanie alkoholu w samolotach jest dozwolone. Ryanair sam go pasażerom dostarcza i jeszcze na tym zarabia. Ciekawe, czy jakby kupił od Ryanaira to też by go skazali. Z pewnością obsługa byłaby milsza, gdyby zostawił trochę grosza. 2. Jedyne powody dla których warto nosić maseczkę to groźba mandatu i zagrożenie niemożnością skorzystania z różnych dóbr i usług typu sklep, samolot itp. Z resztą skoro pił alkohol to przecież przez maseczkę pił nie będzie. 3. To że obsługa linii Ryanair poczuła się urażona, nie znaczy automatycznie, że on rzeczywiście kogoś obrażał. 4. O Ryanair też można by napisać dużo. Z resztą wystarczy przejrzeć opinie.
Ryba
2 miesiące temu
Polityka jes jedna dla wszystkich
bDYPcXqP
Mapek
2 miesiące temu
29 stycznia ubiegłego roku nie było nakazu noszenia maseczek. Wszytko to ściema i antypolskie brednie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić