Poznanianka rozpakowała prezent imieninowy i wezwała służby

36

To się nazywa prezent-niespodzianka! Pewna solenizantka podczas rozpakowywania prezentów w jednym z nich znalazła... żywego nietoperza! I nie, nie chodziło wcale o to, że któregoś z członków rodziny solenizantki poniosła wyobraźnia. Zwierzę najprawdopodobniej ukryło się w pudełku. O incydencie poinformowała poznańska straż miejska.

Poznanianka rozpakowała prezent imieninowy i wezwała służby
Nietoperz w prezencie imieninowym (Facebook, Straż Miejska Miasta Poznań)

Św. Mikołaj czasem potrafi spłatać figla. Zajączek wielkanocny - również. Ale to, co przydarzyło się pewnej małej solenizantce w dniu jej imienin, można nazwać prawdziwą niespodzianką. Zaskoczeni byli nie tylko domownicy, ale i sprawca całego zamieszania, który niespodziewanie ''zakradł się'' na imprezę.

W niedzielę (10 grudnia) strażnicy miejscy z Poznania zostali wezwani do jednego z mieszkań na osiedlu Stare Żegrze. Jak się okazało, wezwanie dotyczyło małego, uroczego stworzonka.

Solenizantka z zapałem przystąpiła do rozpakowania prezentów. Jakież było jej zdziwienie, gdy - zaglądając do jednego z nich - znalazła... żywego nietoperza! Zwierzę najprawdopodobniej samo ukryło się w jednym z pakunków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kokosowym bałwankom nie oprze się nawet największy niejadek. Takie są urocze

Nietoperzem zaopiekowali się wolontariusze

Jak poinformowali strażnicy miejscy na Facebooku, na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a nietoperzowi nie stało się nic złego. Ostatecznie został przetransportowany do wolontariuszki z Salamandry.

Strażnicy wyjaśniają, jak należy się zachować w tak niecodziennych sytuacjach. Jak widać - mogą się one przydarzyć każdemu.

Przypominamy, że gdy znajdziemy nietoperza, to go nie dotykamy, a w miarę możliwości zabezpieczamy do czasu przyjazdu strażników - przypominają strażnicy.

— A solenizantce składamy jeszcze raz najlepsze życzenia imieninowe — dodali mundurowi.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić