HNM| 
aktualizacja 

Pedofil zwabiał dzieci do domu za pomocą słodyczy. Koszmar w Siedlcach

45

Mężczyzna był kilkukrotnie zatrzymywany za czyny pedofilskie. Za każdym razem, po odbyciu wyroku, wychodził na wolność. Jego metody działania dla mieszkańców są wprost obrzydliwe. 48-latek zwabia za pomocą słodyczy do domu dzieci, a potem każe im się masturbować lub bawić swoimi genitaliami.

Pedofil zwabiał dzieci do domu za pomocą słodyczy. Koszmar w Siedlcach
Dawał chłopcom batony, aby się przy nim masturbowali. (Pixabay)

48-latek był kilkukrotnie zatrzymywany przez policję. Prokuratura, jak podaje Super Express, skazała go w 2012 roku na 2 lata za molestowanie 8-latka.

Następnie w 2017 roku ponownie aresztowano go za posiadanie filmów i zdjęć pornograficznych z udziałem nieletnich. Wtedy wpadł przypadkiem.

Teraz znowu trafił do więzienia. Ponownie za czyny pedofilskie. Kazał młodemu chłopcu masturbować się i patrzył na to z przyjemnością. Po tym ponownie trafił przed sąd, który skazał go na... 4,5 roku więzienia. Policja aresztowała go, a sąd wszczął śledztwo dzięki ojcu nastolatka, który dowiedział się o wszystkim i wściekły powiadomił służby.

Jak donosi Super Express, 48-latek jest znany w Siedlcach. Rodzice boją się przez niego o swoje dzieci. Kiedy jest w więzieniu - śpią spokojnie. Jednak wieści o wyjściu z mamra zwykle szybko roznoszą się po całej gminie. Wtedy noce są niespokojne.

Szczególnie że nie wygląda on na osobę, która chce zmienić swoje postępowanie. Przy okazji ostatniego śledztwa wyszło bowiem na jaw, że ten kontaktował się nie tylko z jednym chłopcem, ale także z trzema innymi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić