o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Atak na Waszyngton? Wojsko jedzie do stolicy USA

29
Podziel się

Federalne Biuro Śledcze (FBI) ostrzegło w poniedziałek przed możliwymi gwałtownymi protestami w Stanach Zjednoczonych. Miałby one odbyć się 20 stycznia w związku z zaprzysiężeniem Joe Bidena na nowego prezydenta USA. Zdaniem agencji, głównym miejscem zamieszek może być Waszyngton, ale niewykluczone są także demonstracje w innych stanach.

Atak na Waszyngton? Wojsko jedzie do stolicy USA
Do Waszyngtonu przyjechało 10 tys. żołnierzy Gwardii Narodowej (Twitter)
bEruuMlh

W związku z groźbą użycia przemocy przez zwolenników Donalda Trumpa, Gwardia Narodowa wysłała do Waszyngtonu 10 tys. żołnierzy. Tymczasowo zamknięto także dla turystów możliwość odwiedzenia pomniku Waszyngtona. FBI ostrzega przed kolejną falą zamieszek, która wstrząsnąć może Stanami Zjednoczonymi.

Zaprzysiężenie Joe Bidena 20 stycznia pod hasłem "Ameryka zjednoczona"

Joe Biden ma objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych 20 stycznia. Komitet prezydenta elekta zapowiedział, że ceremonia zaprzysiężenia odbędzie się pod hasłem "Ameryka zjednoczona". Jak dotąd nie są znane szczegóły uroczystości.

bEruuMlj

Spodziewają się zamieszek. Do Waszyngtonu wysłano Gwardię Narodową

Jak informują anonimowi funkcjonariusze FBI, punktem zapalnym mogą być w najbliższym czasie główne ulice i place miast stanowych. W związku z tym, wezwano funkcjonariuszy do zachowania szczególnej ostrożności. Szef Biura Gwardii Narodowej generał Daniel Hokanson zapowiedział, że żołnierze skupią się na wspieraniu lokalnej policji w zapewnieniu obywatelom bezpieczeństwa.

bEruuMlp

Obejrzyj także: Zamieszki w USA. Zwolennicy Trumpa szturmują Kapitol

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEruuMlK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
WOJSKO
7 miesięcy temu
Jest już 30tys. żołnierzy w washingtonie i mniejsze ilości w każdym stołecznym mieście w każdym stanie. Nie po to by chronić Bidena tylko po to aby opłacana antifa przez demokratow nie mogła dać czadu jak będą masowe aresztowania demokratow którzy dopuścili się zdrady państwa. To co dzisiaj odtajone dokumenty w usa ujawniły.
Adikszczecin
7 miesięcy temu
Demokraci ciekawe ilu ugoszczą u siebie w domu lub na posesji- w szopie w wiejskich miejscowosciach. Oczywiście na koszt prawdziwych Amerykanów, którzy przyjęli w 1946r Niemców i innych uciekinierów z Europy środkowo wschodniej. Ta w artykule to emigracja autostopowa i chodzona boso a co z tą emigracją samolotową i samochodową. Z Europy środkowej już flota wypłynęła z nowymi kolonizatorami Bronxu i super firemek z New Yorku Chicago i innych lokacji z biznesem dochodowym. Wielu Słowian i Wietnamczyków, Chińczyków skorzysta na tej nowej zmianie, do takiego stopnia że gotowi są zrzucić kilogramy skóry ciała i wskoczyć, okryć się inną skórą z mega ciekawszą twarzyczką. Ewentualnie zastąpić swojego kompana w kraju z którego przyjedzie do USA, czyli wyjeżdżając z Polski ściągnie kumpla z rodziną z tej samej wioski z której kiedyś przyjechał do Polszy.Na zasadzie wymiany.
dzizas
7 miesięcy temu
kciuki za Trumpa to ostatnia ostoja cywilizacji jaką znamy. oby Amerykanie byli mądrzy.
bEruuMlL
Oli
7 miesięcy temu
To My na pomoc z Ameryki juz liczyc nie mozemy
camp faouar
7 miesięcy temu
Nie patrzcie za ocean , patrzcie nad wisłę
rsss
7 miesięcy temu
sniffer daddy wygrał...co zrobić...
XYZ
7 miesięcy temu
Rotschildowie, Rockefellerzy, Grupa Bilderberg, Komunistyczna Partia Chin, WHO, Media, Clintonowie, Bidenowie, Gates, Obama, Soros. Prawda jest już blisko...
hhh
7 miesięcy temu
w tych odpowiedziach, to widać że są to sami znawcy tematu, jak za komuny
Taaaa
7 miesięcy temu
'Wąchacz dziewczynek' boi się swojego narodu - film o tym tytule szaleje po necie.
ooo
7 miesięcy temu
sami sobie nawazyli piwa, najpierw zmieniali prawo niekonstytcyjnie, a pozniej korzystajac z niescislosci tych nowych przepisow sfalszowali wybory...
dedi
7 miesięcy temu
To wszystko to ustawka. Wybory sfałszowane, Antifa przebrana za zwolenników Trumpa robiąca rozróby, teraz wojsko... A później może być już tylko gorzej. Najgorsze, że i na nas też się to odbije po tym jak Biden zacznie "rządzić" bo Europa lubi małpować to co się dzieje za oceanem.
anja
7 miesięcy temu
Przez dziadka Joe tyle kłopotów.
ala
7 miesięcy temu
Wyłączyć wszystkie TVN-y i będzie spokój. Inaczej będą znęcać się nad nami, aż zaczną nas mordować. Już wszystko widać, odkryli swoje plany.
bEruuMlD
kiks
7 miesięcy temu
Trzeba uruchomić oddziały wojsk europejskich i pojechać do USA wprowadzić "demokrację i pokój"
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić