o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Wybory w USA. Dziennikarz CNN przeprasza Donalda Trumpa

121
Podziel się

Anderson Cooper, reporter stacji CNN, skrytykował zachowanie obecnego prezydenta USA. Dziennikarz był oburzony tym, jak Donald Trump zareagował na swoją klęskę w wyborach i w programie obraził prezydenta. Teraz Cooper się pokajał.

Wybory w USA. Dziennikarz CNN przeprasza Donalda Trumpa
Donald Trump został obrażony w programie na żywo (Getty Images, Win McNamee , Staff)
bDyygvit

Feralne słowa padły w trakcie wystąpienia dziennikarza na żywo. Anderson Cooper na antenie CNN skomentował twierdzenie Donalda Trumpa, że przegrał w wyniku oszustwa wyborczego. Cooper uznał, że takie zachowanie jest niegodne wciąż urzędującego prezydenta USA.

To jest prezydent Stanów Zjednoczonych. To najpotężniejsza osoba na świecie. I widzimy go jako otyłego żółwia, (leżącego – przyp. red.) na plecach, wymachującego (łapami – przyp. red.) w gorącym słońcu, zdając sobie sprawę, że jego czas się skończył – powiedział Anderson Cooper w trakcie wystąpienia na żywo w CNN.
bDyygviv

Wybory w USA. Dziennikarz CNN obraził Donalda Trumpa. Teraz przeprasza

Słowa Coopera o Donaldzie Trumpie ściągnęły na niego krytykę licznych widzów. Uznali, że dziennikarz posunął się za daleko, stosując wobec prezydenta USA tak obraźliwe określenie. Cooper przyznał im rację i przeprosił za to, co powiedział. Zrobił to w trakcie wywiadu z Andrew Yangiem.

Przy okazji, powinienem powiedzieć, że żałuję użycia tych słów, ponieważ nie należą do osoby, jaką naprawdę chciałbym być. To była chwila, której żałuję – przyznał Anderson Cooper w CNN.
bDyygviB

Donald Trump przegrał w wyborach prezydenckich z kandydatem Partii Demokratycznej – Joe Bidenem. Republikanin nie uznaje swojej porażki i usiłuje dowieść, że padł ofiarą oszustwa wyborczego. Nie przedstawił jednak żadnych dowodów na poparcie tej tezy.

Zobacz także: Zobacz też: Wybory w USA. Zaskakujące słowa Donalda Trumpa. Amerykanista: "trochę racji miał"
bDyygviW
KOMENTARZE
(121)
marek
2 miesiące temu
Źle się dzieje.Najpierw przerwanie programu z udziałem urzędującego prezydenta, teraz jakieś obrażanie. A w polskojęzycznych mediach twierdzenie, że Biden wygrał, bo tak uznały największe media w stanach? To jak to jest? Media wybierają , czy wyborcy? To ma być demokracja, czy mediokracja?
fonf
2 miesiące temu
Trump miał przeciwko sobie wszystkie lewicowe media w USA
Raf
2 miesiące temu
Powiedział co mu kazali powiedzieć i tyle,on tylko pionkiem w grze
bDyygviX
kiki
2 miesiące temu
"Teraz Cooper się pokajał" ...pokajal....??? nie macie innego slownictwa???ß
PIT
2 miesiące temu
Wychodzą błędy polityki emigracyjnej.
Najnowsze komentarze (121)
polak
2 miesiące temu
wiemy do jakiej nacji należą media i tyle w temacie!
hm,
2 miesiące temu
racja, zolw nie zasluzyl na taka obraze!
Gosia
2 miesiące temu
Odejdź od Tego zawodu skoro tak rażący popełniasz błąd. Przeprosiny sa Twoim OBOWIĄZKIEM. Ale to za malo. USUŃ sie człowieku, bo w porównaniu z klasą Donalda Trampa jestes w przedszkolu!!!
ANTYMARXISTA
2 miesiące temu
Światowy spisek MAARXISTOWSKI...
us nj
2 miesiące temu
Dla waszej informacji media podliczyły głosy podane i opublikowane przez stanowe komisje wyborcze. Stanowe komisje pracują bardzo dokładnie. Wyniki wskazują na Bidena z takim zapasem że szanse innego obrotu sprawy są praktycznie zerowe. trampek pregrał
molo
2 miesiące temu
Trump był nie wygodny bo chciał zmian Nie był politykiem Teraz Politycy chcą żeby wszystko wróciło do normy i żeby dalej okradali społeczeństwa Trump był inny Wszystkie media łącznie z FB chciały go ukrzyżować bo on chciał zmian, Jeszcze USA zapłacze Biden ich zrujnuje a ta kolorowa Harris wpuści emigrantów na socjal i doprowadzą USA do dramatu gospodarczego. U nas jest to samo PO doprowadzi kraj do bankructwa oni inaczej nie umieją PIS chciał zmian (może trochę źle to robił) ale też ma media przeciw sobie Widać że interesy lewaków sa mocne na świecie i oni nie chca zmian Kontrolują społeczeństwa co raz bardziej ie ogłupiając.!
ehh
2 miesiące temu
dawno nie widzialem putina tak zadowolonego. jest na yt.
Reload
2 miesiące temu
Cooper się ocknął, że wojsko i wywiad jest za Trumpem i będą liczyć karty do głosowania ze znakiem wodnym
bDyygviP
wielkopolanin
2 miesiące temu
Inaczej mówiąc należy też umieć wygrać....- z klasą. Nie zawsze i nie wszyscy to potrafią.Taki jest niestety ten nasz coraz bardziej przyziemny współczesny świat/świat falsyfikatów,podróbek,mistyfikacji,konfabulacji,oszustw dużych-małych oraz chamów i głupców bez kompleksów/.
Eda
2 miesiące temu
Trump jak Jarek. Kiedy przegrywa, wrzeszczy, że wybory sfałszowane. A nasz PiS-owski rząd wpadł w popłoch, bo kto będzie teraz poklepywał po plecach - wiadomo kogo. Nie będzie sensu czaić się przy wyjściu z toalety, by doznać takiego uhonorowania
CNN nasza TVN
2 miesiące temu
Dzisiaj żal było patrzeć jak w reżimowej TVN prof Flisiak musiał się tłumaczyć Kajdanowiczowi że przyjął zaproszenie do grupy doradzającej premierowi. TVN było bardzo niezadowolone, chyba prof był u nich ostatni raz!
mkl
2 miesiące temu
Patrząc na to jak dziennikarze kneblują Trumpa w mediach , fałszowanie wyborów jest przez nich możliwe!
Grzeg
2 miesiące temu
W normalnej TV już by nie pracował ale CNN
Rick
2 miesiące temu
Ciekawe, czy Donald.T będzie siedział za rozdzielenie rodziców od dzieci? To boli i we współczesnym świecie takie, rzeczy to tylko " chore " musi być nazwane .
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić