Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Wybory w USA. Dziennikarz CNN przeprasza Donalda Trumpa

215

Anderson Cooper, reporter stacji CNN, skrytykował zachowanie obecnego prezydenta USA. Dziennikarz był oburzony tym, jak Donald Trump zareagował na swoją klęskę w wyborach i w programie obraził prezydenta. Teraz Cooper się pokajał.

Wybory w USA. Dziennikarz CNN przeprasza Donalda Trumpa
Donald Trump został obrażony w programie na żywo (Getty Images, Win McNamee , Staff)

Feralne słowa padły w trakcie wystąpienia dziennikarza na żywo. Anderson Cooper na antenie CNN skomentował twierdzenie Donalda Trumpa, że przegrał w wyniku oszustwa wyborczego. Cooper uznał, że takie zachowanie jest niegodne wciąż urzędującego prezydenta USA.

To jest prezydent Stanów Zjednoczonych. To najpotężniejsza osoba na świecie. I widzimy go jako otyłego żółwia, (leżącego – przyp. red.) na plecach, wymachującego (łapami – przyp. red.) w gorącym słońcu, zdając sobie sprawę, że jego czas się skończył – powiedział Anderson Cooper w trakcie wystąpienia na żywo w CNN.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Wybory w USA. Dziennikarz CNN obraził Donalda Trumpa. Teraz przeprasza

Słowa Coopera o Donaldzie Trumpie ściągnęły na niego krytykę licznych widzów. Uznali, że dziennikarz posunął się za daleko, stosując wobec prezydenta USA tak obraźliwe określenie. Cooper przyznał im rację i przeprosił za to, co powiedział. Zrobił to w trakcie wywiadu z Andrew Yangiem.

Przy okazji, powinienem powiedzieć, że żałuję użycia tych słów, ponieważ nie należą do osoby, jaką naprawdę chciałbym być. To była chwila, której żałuję – przyznał Anderson Cooper w CNN.

Donald Trump przegrał w wyborach prezydenckich z kandydatem Partii Demokratycznej – Joe Bidenem. Republikanin nie uznaje swojej porażki i usiłuje dowieść, że padł ofiarą oszustwa wyborczego. Nie przedstawił jednak żadnych dowodów na poparcie tej tezy.

Zobacz także: Zobacz też: Wybory w USA. Zaskakujące słowa Donalda Trumpa. Amerykanista: "trochę racji miał"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić