aktualizacja 

Zaprosił kobiety. Rano odkrył prawdę. 34-latka aresztowana w Las Vegas

19

To miał być namiętny wieczór, który jednak skończył się dla Amerykanina traumą i utratą równowartości 230 tys. dolarów (ponad 1 mln zł). Mężczyzna spędzał upojną noc z dwiema kobietami w Las Vegas, lecz jego towarzyszki miały niecny plan. W pewnym momencie wyszły z pokoju po lód do drinków i… już nie wróciły. Zabrały ze sobą coś bardzo cennego.

Zaprosił kobiety. Rano odkrył prawdę. 34-latka aresztowana w Las Vegas
34-latka została zatrzymana przez policję (Getty Images)

Domniemana ofiara zgłosiła się na policję po bardzo nieudanej nocy. Mężczyzna wybrał się do Las Vegas w nadziei, że w "mieście grzechu" spędzi niezapomniane chwile. W trakcie zabawy poznał dwie atrakcyjne kobiety, które zdecydował się zaprosić do swojego hotelu.

Mężczyzna wyznał policjantom, że rozmawiał z towarzyszkami o utrzymywaniu z nimi "intymnych relacji". Zapewniał jednak, że nie doszło do żadnej "wymiany pieniędzy", a panie odwiedziły go dobrowolnie i całe spotkanie miało mieć formę czysto towarzyską.

W pewnym momencie mężczyzna udał się pod prysznic. Na tę parę chwil schował swój drogi szwajcarski zegarek marki Audemars Pigeut do walizki. Kobiety nie próżnowały i poinformowały kompana, że wykorzystają ten czas na przyniesienie lodu drinków.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Włamali się do szkoły, zamaskowali twarze. Ale napisali swoje ksywy na tablicy

Gdy wyszedł z łazienki, po kobietach nie było śladu. Był zawiedziony, ale naprawdę zdenerwował się dopiero nad ranem, gdy po przebudzeniu zajrzał do swojego bagażu. W torbie nie było już jego cennej błyskotki, wartej 230 000 dolarów (ponad 1 mln zł).

Policja przeanalizowała nagrania z monitoringu w hotelu i wpadła na trop złodziejek. Okazało się, że cały misterny plan uknuła 34-letnia Priscilla Cueva, która "zwerbowała" do akcji swoją przyjaciółkę. Kobieta została aresztowana 22 grudnia.

Cueva usłyszała zarzut kradzieży mienia o dużej wartości. Dzień później 34-latkę wypuszczono z aresztu z zastrzeżeniem, by "trzymała się zdala od kłopotów" do czasu rozwiązania sprawy - wskazuje portal "Fox5Vegas". Według akt sądowych kobieta została ponownie aresztowana w Boże Narodzenie za wtargnięcie na teren hotelu z zamiarem uprawiania prostytucji. Procesy w obu sprawach mają ruszyć odpowiednio 21 lutego i 24 kwietnia.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić