o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Jan Manicki
|

Zatrzymali pociąg pod Hamburgiem. Na miejsce wezwano 200 policjantów

125
Podziel się

Wracający z protestów kurdyjscy demonstranci spowodowali zatrzymanie pociągu pod Hamburgiem. Podróżowali bez biletów i napastowali konduktorkę. Na miejsce wezwanych zostało 200 policjantów, którzy przywrócili porządek.

Zatrzymali pociąg pod Hamburgiem. Na miejsce wezwano 200 policjantów
Zatrzymali pociąg pod Hamburgiem. Na miejsce wezwano 200 policjantów (Twitter)
bDKhmDeJ

Niedaleko miejscowości Bardowick w Dolnej Saksonii w Niemczech pasażerowie pociągu doprowadzili do jego zatrzymania. 80 kurdyjskich demonstrantów podróżowało bez biletu. Kiedy konduktorka kazała im opuścić pociąg, zaczęli ją napastować.

Zatrzymali pociąg pod Hamburgiem. Policja aresztowała agresywne osoby

Członkowie młodzieżowego ruchu Kurdów wracali z wymierzonych w turecki rząd demonstracji w pobliskich miejscowościach Hanover Celle, Uelzen, Lüneburg i Harburg. Kiedy maszynista podjął decyzję o zatrzymaniu pociągu, rozpoczęły się zamieszki. Na miejsce wezwanych został 200 niemieckich policjantów.

bDKhmDeL

Funkcjonariusze aresztowali osoby zachowujące się agresywnie i odmawiające współpracy z policją. Część z zatrzymanych, w tym troje nieletnich, nie posiadała zezwolenia na pobyt w Niemczech. Nie zostaną oni jednak prawdopodobnie deportowani.

W Niemczech żyje ponad milion Kurdów

Kurdowie to naród pochodzenia indoeuropejskiego, zamieszkujący przede wszystkim krainę zwaną Kurdystanem, podzieloną pomiędzy Turcję, Irak, Iran i Syrię. Odosobnione enklawy Kurdów znajdują się także w Afganistanie i Armenii. W Niemczech żyje ponad milion Kurdów.

bDKhmDeR
Zobacz także: Obejrzyj także: Obrzucili ich ziemniakami. "Odejdźcie, amerykańscy kłamcy"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDKhmDeS
bDKhmDfm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(125)
MIKE
6 miesięcy temu
Kim są ludzie, którzy przebywają w Twoim kraju, mówiąc że go nienawidzą, lekceważą prawo, stosują przemoc wobec obywateli i jednocześnie żyją na Twój koszt. Czy to goście? Nie, to OKUPANCI.
Lubie_placki
6 miesięcy temu
Podoba mi się nagłówek komentarzy..co by przypadkiem kogoś nie obrazić, szczególnie migrantów. Jeżeli jednak oni czyli migranci nie szanują prawa obyczajów miejsca w którym obecnie się znajdują znaczy , że nie zasługują aby tam przybywać. Stąd jak pisał wieszcz..pała i wąskie drzwi ;-)
g hhhsdzre
6 miesięcy temu
Część z zatrzymanych, w tym troje nieletnich, nie posiadała zezwolenia na pobyt w Niemczech. Nie zostaną oni jednak prawdopodobnie deportowani.Socjal dostaną, Merkel nie skrzywdzi
bDKhmDfn
cameleon06
6 miesięcy temu
Skoro Mamusia Merkel otworzyła bramy pseudo braciom, którzy rzekomo uciekli przed wojną, to teraz ma z nimi zabawę.Jakby nie było, Polska jest mądrzejsza bo nie przyjmowała "farbowanych braci". Nawet Papież Franciszek nie dał rady nas namówić na otwarcie bram.Polska górą! Jego apel: "Otwórzcie bramy naszym braciom!" u nas spalił na panewce.Polska nie da się omamić.
Dość
6 miesięcy temu
Wszystkich deportować ! Inaczej to oni już niedługo będą rządzić w eu :-(
Najnowsze komentarze (125)
retro
4 miesiące temu
Wyslac z powrotem do miejsca skad przyjechali !!!!
Tami
6 miesięcy temu
Młodzież emigracyjna jest najgorsza. Wiedzą że tu nikt nic im nie zrobi. Są agresywni do granic możliwości.
Bicz Boży
6 miesięcy temu
Kurdowie chcą własnego państwa! Utworzyć im państwo i będzie (miejmy nadzieję spokój). Tak jak zrobiliście to z Izraelem, potem z Albanią!
bonifacy
6 miesięcy temu
i trza na PIS głosować BO ONI ICH NIE WPUSZCZĄ
Ania
6 miesięcy temu
Niemcy, podziękujcie Merkel. Niby karma wraca,ale mimo wszystko Wam współczuję...
Gość
6 miesięcy temu
Jaka ironia losu Niemcy sami wyznaczyli sobie karę za ludobójstwo jakiego się dopuścili w czasie 2 wojny.Zaśmiecili własny kraj intruzami.Być może w naszych genach gdzieś jeszcze pozostał lęk po latach spędzonych pod zaborami, że nie daliśmy sobie wcisnąć obcych do własnego kraju.
tom
6 miesięcy temu
Z filmu i tekstu pod nim wynika, że policja niemiecka zatrzymała marsz Kurów, a nie ma żadnej wzmianki o pociągu !?
Bodio
6 miesięcy temu
piękniel0
bDKhmDff
Konrad
6 miesięcy temu
Polska też ma swoich gości z Ukrainy.Też nienawidzą Polaków .
Goldengecko
6 miesięcy temu
Ja współczuję tylko legalnym migrantom którzy przyjechali do Europy uczciwie pracować na chleb nie żyć na socjalu to psuje im opinie Bo taki nierób ma większe prawa niż pracujący
Swoj
6 miesięcy temu
Polityka znamy to z Jałty
Wizadsky
6 miesięcy temu
Oczywiście jest to nieprawda. Nie wiem w jakim celu szczujecie ,przecież Polska nie przyjęła uchodźców i nie ma takiego zamiaru . Kłamiecie tak samo jak z tym wirusem .To są haniebne praktyki.
propaganda
6 miesięcy temu
od kiedy to Kurdowie wspierają turecki rząd?
tyrant
6 miesięcy temu
Merkel powinna zawisnąć za zdradę narodu i terroryzm domowy. Ale zapewne się tak nie stanie, bo świat stoi na głowie, gdzie dobro jest karane, a zło nagradzane.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić