Karolina Sobocińska
Karolina Sobocińska| 
aktualizacja 

Tak Tusk poszła na spacer z psem. Lepiej usiądźcie

906

Kasia Tusk jest bez wątpienia jedną z najbardziej stylowych kobiet w Polsce. Nie ma się więc co dziwić, że szybko stała się inspiracją dla milionów kobiet, które z zapartym tchem śledzą jej stylizacje. A te Tuskówna już od 13 lat prezentuje na swoim blogu. Ostatnio w poście zaprezentowała, jak ubrała się na spacer z psem. Cena całego outfitu zwala z nóg!

Tak Tusk poszła na spacer z psem. Lepiej usiądźcie
Kasia Tusk (AKPA, AKPA)

Gdy Kasia Tusk trzynaście lat temu założyła modowego bloga, wielu wątpiło w jego powodzenie. Dwudziestodwuletnia córka byłego już premiera ubierała się w sieciówkach, jednakże skromnie i z klasą.

Młoda Tuskówna utarła jednak nosa wszystkim niedowiarkom i mimo skończonych studiów psychologicznych, została blogerką na pełen etat. Z czasem jej strona była ulepszana, a ona sama przeszła niemałą metamorfozę, stając się tym samym inspiracją dla milionów Polek.

Z czasem i styl, a raczej zasobność portfela Kasi uległa zmianie. Tusk zaczęła inwestować w porządne materiały i ubrania od projektantów, aż ostatecznie otworzyła swój sklep z odzieżą - MLE. Ten jest uosobieniem jej stylu.

Na spacer z psem w ciuchach wartych tysiące zł

Nie oznacza to jednak, że Kasia całkowicie zrezygnowała z ubierania się w drogie ubrania. Wręcz przeciwnie - ostatnio zaprezentowała, jak ubrała się na spacer z psem. Cena tego zestawu zwala z nóg!

Jednym z droższych elementów tego zestawu jest zdecydowanie kurtka od Max Mara. Jej cena to aż 2 tys. zł.

Kasia dobrała do niej czapkę z daszkiem COS i szaryu dres marki 303 Avenue. Czapki marki COS kosztują od 25 do 35 euro, czyli od 120 do 170 zł. Szara bluza 303 Avenue to koszt 420 zł, a spodnie, choć nie są dostępne już na stronie, zdaniem wyszukiwarki Google kosztowały 273 zł.

Całość trendsetterka uzupełniła o bajeranckie kozaki Khaite. Ich cena jest zaporowa - 1440 euro, czyli 7 tys. zł.

Łącznie więc na spacer z psem Kasia założyła na siebie ubrania o wartości niemal 10 tys. zł. Ale kto bogatemu zabroni?

Karolina Sobocińska, dziennikarka o2.pl

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić