Kibice nie odpuszczają piłkarzowi skandaliście. To usłyszał z trybun

8

W lutym poprzedniego roku Kurt Zouma zyskał niechlubną sławę. W sieci pojawiło się nagranie, na którym piłkarz znęcał się nad kotem. Kibice nie zapominają i ponownie zrugali Francuza z trybun.

Kibice nie odpuszczają piłkarzowi skandaliście. To usłyszał z trybun
Kurt Zouma w barwach West Hamu United (Twitter, Kurt Zouma)

Piłkarz zachował się karygodnie - kopał i bił zwierzę. Nie było zaskoczeniem, że o występku zawodnika zrobiło się głośno i wywołał on oburzenie. Kurt Zouma przez kilka dni nie schodził z czołówek w mediach.

Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla mojego zachowania. Bardzo przepraszam każdego, kto poczuł się urażony tym filmem. Zapewniam wszystkich, że nasze dwa koty są całkowicie zdrowe, kochane i szanowane przez całą rodzinę - oświadczył Kurt Zouma po wywołaniu afery w lutym 2022 roku.

Kurt Zouma pozostaje do teraz piłkarzem angielskiego West Hamu United. Za karygodne zachowanie otrzymał karę finansową od klubu w wysokości 250 tysięcy euro i stracił kontrakt sponsorski.

Wymiar sprawiedliwości zasądził wobec piłkarza wykonanie 180 godzin prac społecznych i zapłatę kosztów sądowych w wysokości prawie dziewięciu tysięcy funtów. Kurt Zouma i jego brat otrzymali zakaz trzymania kotów na pięć lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem

Z innymi konsekwencjami Kurt Zouma mierzył się na stadionach. Kibice West Hamu United, a przede wszystkim fani przeciwników, nie kryli niechęci wobec piłkarza. Wyrażali to niewybrednymi okrzykami lub po prostu docinkami. Manifestowali oni bez ogródek, że potępiają zachowanie byłego reprezentanta Francji. W tej sprawie stawali ponad podziałami.

Kibice Crystal Palace, czyli lokalnego rywala West Hamu United, nie zapomnieli o występku Kurta Zoumy do teraz. W czasie ostatniego spotkania londyńskich drużyn gospodarze zrugali z trybun piłkarza, który musiał już w pierwszej połowie opuścić boisko z powodu kontuzji. Po kilku dniach w sieci pojawiło się nagranie.

Tak się czuje twój kot - skandowali z trybun kibice Crystal Palace.

Kurt Zouma musiał wysłuchać okrzyków, kiedy obolały i z pomocą medyków kuśtykał przedwcześnie do szatni. Ponownie musiał zapłacić cenę za incydent sprzed ponad roku.

Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić