Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KOZ
|

Rosyjscy kibice w szoku. Najsilniejszy chłopiec świata nie żyje

45
Podziel się

Już jako 6-latek ważył tyle co przeciętny dorosły. Później nazwano go najsilniejszym chłopcem świata. Rosyjski świat zapasów pogrążył się w żałobie po informacji o przedwczesnej śmierci Dżambułata Chatochowa.

Rosyjscy kibice w szoku. Najsilniejszy chłopiec świata nie żyje
Dżambułat Chachotow (Instagram)
bEJVaoet

Kiedy Chachotow przyszedł na świat, niczym nie różnił się od innych noworodków. Gdy kończył roczek ważył już 12 kg. W kolejnych latach przybierał na masie w szokującym tempie.

Jeszcze przed czwartymi urodzinami miał 48 kg. Już wtedy podnosił ciężary, z którymi problemy miałby nie jeden dorosły. Ogłoszono go najsilniejszym dzieckiem świata.

bEJVaoev

Chachotow zyskał popularność. Wystąpił w programie "BodyShock", który początkowo pokazywano w Wielkiej Brytanii. Eksperci nie byli w stanie wyjaśnić, dlaczego rośnie tak szybko.

Startował w zapasach i trójboju siłowym. Nazwano go "łagodnym olbrzymem" po wojowniku z lokalnej mitologii z Kabardo-Bałkarii (przy granicy z Gruzją). Jako 16-latek ważył ponad 225 kg.

bEJVaoeB
Wciąż rosłem. Jednocześnie mój apetyt wcale nie różnił się od innych. Jadłem tyle co inne dzieci - tłumaczył w 2018 roku w rozmowie z rt.com.

Najsilniejszy chłopiec świata nie żyje

29 grudnia poinformowano o przedwczesnej śmierci Chatochowa. Wiadomość przekazał Betal Gubziew, prezydent Federacji Sumo i Mas-Wrestlingu Kabardo-Bałkarii.

bEJVaoeC

Przyczyna jego śmierci nie została podana. Miał 21 lat. Wiadomość o jego przedwczesnym odejściu zszokowała rosyjskich kibiców. Za pośrednictwem mediów społecznościowych składają kondolencje jego najbliższym.

Zobacz także: Zobacz też: Ekspert komentuje zamieszanie wokół testów Klemensa Murańki. "W przeciągu kilku godzin nie ma szans, aby ozdrowiał"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEJVaoeW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(45)
Najsilniejszy
10 miesięcy temu
to on na pewno nie był. Aż dziwne, że dożył 21 lat. I z tego, co pamiętam, to jakiś czas temu był program, w którym jego matka oficjalnie nie zgadzała się na leczenie go z otyłości. Więc skutek nie mógł być inny.
Hym
10 miesięcy temu
Jadł tyle samo co inne dzieci i tak tył i rósł? To musiała być jakaś choroba, a zamiast otrzymać pomoc medyczną został wykorzystany dla zysku. Smutne, szkoda młodego człowieka mam nadzieję, że choć w tym krótkim życiu był szczęśliwy.
Żal
10 miesięcy temu
Oglądałem program w TV o nim. Chłopaka wychowywała matka, została podejrzana o faszerowanie go hormonami aby był większy od rówieśników. Dodatkowo pasła go jak świnie. Miała z tego zysk. O chłopaku było głośno, uznawali go na okolicznych ruskich wsiach za wcielenie ichniego mitycznego bohatera-olbrzyma (omg). Były wywiady, były pochwały... Tylko amerykański lekarz jak go zobaczył tak wziął się za niego prosił matkę by zaprzestała chorych praktyk... Bezskutecznie jak widać :((( szkoda chłopca bardzo
bEJVaoeX
lekarz
10 miesięcy temu
Najpierw stworzyli kalekę potworka a potem się dziwią że nie pożył długo. Każdy lekarz to wie gdy spojrzy na jego tuszę.
Jrififif
10 miesięcy temu
Spoczywaj w pokoju wojowniku
Pielęgniarka
10 miesięcy temu
W jakim szoku przecież i tak długo żył, to musiało się tak skończyć. Serce pływało w tłuszczu.
marek
10 miesięcy temu
Zapaśli dzieciaka na śmierć i się dziwią.
numizmatyk
10 miesięcy temu
Zapraszam na stronę Facebook - Polskie Monety - doradztwo w przechowywaniu, wycenie jak i opcji gdzie najlepiej sprzedać. Pozdrawiam.
żwir
10 miesięcy temu
Patrzę na zdjęcia i nie mam pojęcia czemu umarł.
Tylko pytam
10 miesięcy temu
A co teraz się daje na gwałtowne przyrosty mięśni ,co widać na obrazkach ??
Oooooop
10 miesięcy temu
Jo wom godom to kofid
Diagnoza
10 miesięcy temu
Serducho utoneło w smalcu
Zgred
10 miesięcy temu
No tak to oczywiście wielka zagadka i szok. Nikt nie wie dlaczego zmarł tak nagle. No a według mnie wystarczy popatrzeć na zdjęcie. Choć nie jestem lekarzem i może się nie znam.
bEJVaoeP
Taka prawda
10 miesięcy temu
Nie łudzcie się! To coronawirus!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić