VDB| 

To jest hit internetu. Takiego zdjęcia Pudzianowskiego jeszcze nie wiedzieliście

14

Mariusz Pudzianowski to prawdziwy człowiek renesansu. Sportowiec, biznesman, ale i miłośnik zwierząt. Już kilka lat temu "Pudzian" mówił, że konie są jego nową pasją. Jednak dopiero teraz pochwalił się nietypowym zdjęciem. Fani są zachwyceni.

To jest hit internetu. Takiego zdjęcia Pudzianowskiego jeszcze nie wiedzieliście
Mariusz Pudzianowski (Instagram.com)

Mariusz Pudzianowski nie próżnuje. Zawodnik organizacji KSW swój czas dzieli pomiędzy treningami a prowadzeniem kilku biznesów. W każdej z tych dziedzin radzi sobie bardzo dobrze. Jednak jak się okazuje, były strongman ma również czas, aby pielęgnować swoją pasję.

Już w 2019 roku "Pudzian" pochwalił się nową pasją, jaką są konie. Jego rumak "Betfan" wystąpił wówczas w popularnym polskim wyścigu "Wielka Warszawska". Przez lata ograniczał się do pracy wokół konia, ale teraz zaskoczył i sam postanowił go dosiąść. Zdjęcie stało się hitem internetu.

"Tym razem nie uciekł i dał się dosiąść. Jak Betfan mnie widzi, ucieka z boksu, bo boi się, że mu na grzbiet wskoczę" - podpisał zdjęcie Mariusz Pudzianowski.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Trzeba przyznać, że widok potężnie zbudowanego zawodnika MMA na koniu robi wrażenie. Jednak wydaje się, że "Pudzian" nie zrobi kariery jako dżokej, bowiem ci kojarzeni są z drobną budową ciała. Niemniej, samo zdjęcie stało się wielkim hitem.

"Potężny koń. To brązowe coś też całkiem duże" - napisał jeden z internautów.
"Koń na koniu" - skomentował inny z fanów.
"Ten koń musi być jakiś wzmocniony" - podsumował inny z internautów.

Fani mogą być spokojni. Mariusz Pudzianowski nie planuje kariery jako dżokej. Wszystko wygląda na akcję promocyjną jednego z jego sponsorów. Natomiast koń "Pudziana", tak jak do tej pory, będzie uczestniczył w wyścigach na warszawskim Służewcu.

Zobacz także: Gromda 5. To był przypadkowy faul Kubiszyna. Walka została przerwana
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić