Dziwny posmak w ustach. Niewielu wie, że może być objawem poważnej choroby
Po zjedzeniu czegoś słodkiego, naturalne jest to, że mamy przez jakiś czas słodki posmak w ustach. Jeżeli jednak pojawia się on często i bez przyczyny, może być symptomem poważnej choroby. Przeczytaj, jakie schorzenia objawiają się uczuciem słodkości w ustach.