Nie zapłaciła abonamentu. Zabrali jej pieniądze z konta. "Śmieją się z takich, jak ja"
"Gazeta Pomorska" opisuje historię osób, które przestały płacić abonament RTV, ale skarbówka i tak je dopadła. Pieniądze zabrano z ich kont. - Kary dotyczą tylko tych, którzy kiedyś uczciwie zarejestrowali odbiornik (...) cała rzesza ludzi tego nie zgłosiła i dziś śmieje się z takich, jak ja - opowiada pan Jerzy.