Polski Ład uderzył po kieszeniach także parlamentarzystów. Tyle stracił senator
Początek 2022 roku w związku z wejściem w życie Polskiego Ładu okazał się bolesnym doświadczeniem dla wielu grup zawodowych. Na reformie PiS stracili m.in. nauczyciele, policjanci, funkcjonariusze Służby Więziennej, a nawet... parlamentarzyści. - Otrzymałem za styczeń uposażenie mniejsze o tysiąc złotych - wyznał senator Zjednoczonej Prawicy Mieczysław Golba w rozmowie z "Super Expressem".