Adam Dąbrowski| 

Gips zwrócił uwagę sąsiadów. Teraz może trafić za kraty

2

W nocy do lokum 26-letniego mieszkańca gdyńskiej dzielnicy Chylonia przyjechał patrol mundurowych. Sąsiedzi poskarżyli się na sąsiada o zakłócanie ciszy nocnej. Jak się okazało błaha przyczyna hałasu miała swoje poważne konsekwencje.

Gips zwrócił uwagę sąsiadów. Teraz może trafić za kraty
Policja znalazła u młodego mężczyzny narkotyki (KMP Gdynia)

Jak informuje Komenda Policji w Gdyni, w nocy z 20 na 21 lutego patrol Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego z Chyloni pojechał do bloku na ul. Rozewskiej, gdzie miało dojść do zakłócania ciszy nocnej.

Okazało się, że hałas był powodowany przez gips, który 26-latek miał założony na złamanej nodze. Stukot przemieszczania się po mieszkaniu w okolicach północy musiał najwyraźniej bardzo zdenerwować sąsiadów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tradycyjna Pączkarnia Słowik w Katowicach - pączki od kuchni

Interwencja najprawdopodobniej skończyłaby się na pouczeniu, gdyby nie fakt, że mundurowi wyczuli zapach marihuany oraz zauważyli duży niepokój w zachowaniu młodego człowieka:

Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 26-letni mężczyzna hałasował, chodząc po mieszkaniu i stukając gipsem, który miał założony na złamaną nogę. W trakcie rozmowy mundurowi wyczuli zapach marihuany, w związku z powyższym zapytali, czy ma środki zabronione - przekazała Komenda Miejska Policji w Gdyni.

Zaraz po usłyszeniu pytania młody mężczyzna w panice chciał ukryć dowody na posiadanie niedozwolonych substancji:

Mężczyzna wyraźnie zdenerwował się, chciał przyspieszyć przebieg interwencji, po czym zabrał szybko ze stołu pudełko, obok którego leżało foliowe zawiniątko. Okazało się, że mężczyzna miał tam susz roślinny oraz substancję koloru białego. Według oświadczenia 26-latka były to marihuana i mefedron - czytamy w raporcie

26-latek trafił do policyjnej celi. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Źródło:Policja
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić