Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Pijana matka głodziła małe dzieci. Teraz może stracić prawa rodzicielskie

101
Podziel się:

Pijani 22-latka wraz ze swoim konkubentem mieli pod opieką dwoje małych dzieci. Po przybyciu do ich domu policji okazało się, że najmłodsi nie jedli nic od poprzedniego dnia. Dorośli zostali niezwłocznie aresztowani.

Pijana matka głodziła małe dzieci. Teraz może stracić prawa rodzicielskie
Matka wpadła w ręce policji (Policja)

Niepokojące zgłoszenie mundurowi ze Skierniewic otrzymali 15 stycznia. Wynikało z niego, że dwoje małych dzieci znajduje się pod opieką nietrzeźwej matki w Makowie. Na miejsce niezwłocznie wysłano patrol, aby funkcjonariusze mogli zweryfikować prawdziwość doniesień.

Mundurowi dotarli na miejsce i weszli na posesję. Niestety nikt nie odpowiadał na ich pukanie do drzwi, dlatego funkcjonariusze sprawdzili okna. Przez szybę dostrzegli, że wewnątrz budynku przebywa dwójka wystraszonych dzieci. Jeden z policjantów namówił sześciolatka, żeby ten otworzył okno, dzięki czemu udało się im wejść do środka.

Policjanci przedstawili wstrząsającą relację z wizyty w domu w Makowie. Ubrane w piżamy dzieci miały być wychłodzone i głodne. Z ich relacji wynikało, że jadły poprzedniego dnia w południe, kiedy były odwiedzić dziadka. Kilkulatki znajdowały się pod opieką matki i jej konkubenta. Para znajdowała się w sąsiednim pokoju. Ich stan upojenia alkoholowego miał być na tyle duży, że policjantom było ciężko ich dobudzić.

Dzieci były w piżamach. Powiedziały, że jest im zimno i nie jadły nic od poprzedniego popołudnia, gdy były u dziadka. Chłopiec kilka dni wcześniej obchodził czwarte urodziny. W drugim pomieszczeniu spała ich matka oraz jej konkubent. Dorosłych ciężko było dobudzić z uwagi na stan upojenia alkoholowego – przekazała portalowi info112.pl kom. Magdalena Studniarek ze skierniewickiej policji.

22-latka miała ponad 3,6 promila, a jej konkubent 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialni dorośli zostali niezwłocznie zatrzymani przez policję. Jak się później okazało, do podobnej sytuacji miało dojść kilka dni wcześniej. Dzieci trafiły pod opiekę dziadka. Matka usłyszała zarzut narażenia swoich dzieci na niebezpieczeństwo utraty zdrowia lub życia. Grozi jej 5 lat pozbawienia wolności i utrata praw rodzicielskich. Decyzją sądu dzieci pozostaną pod opieką dziadka.

Zobacz także: Konsternacja po słowach rzecznika rządu. "Nie wie, o czym mówi"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(101)
Rodzic
4 miesiące temu
Da sądu w Wołowie z tą mamusią tam zrobią z niej gwiazdę. Tam pracuje kurator zawodowa która uważa że matka pijąca alkohol przy małych dzieciach to przecież nasza polska tradycja !!!. W tym sądzie takie matki są bezkarne. Mogą kalać, łamać prawo, uprowadzać dzieci a wszyscy pracownicy sądu robią z takich święte krowy
Smuteczek
4 miesiące temu
Żal mi tych dzieci. Oby nie podzieliły losu rodziców i wyrosły kiedyś na porządnych ludzi. Smutne to, ale 500+ nie wyrówna tu szans i nie wyrywie ich z patologii, a jednie ją pogłębi. Ratunkiem jest tu jednie sprawnie działające Państwo.
Gregoire
4 miesiące temu
1000 plus tak PIS dba o PATOLOGIE!!!!! bo kto będzie na nich głosował
podatnik
4 miesiące temu
i pomyśleć że taka patologia przepija NASZE podatki:((( ale według rządu im się należy, bo mają dzieci :(((
pawel-
4 miesiące temu
brak słów ...
bbbb
4 miesiące temu
A konkubent to tatuś, czy tatuś c.leje gdzie indziej? Nie bronie, powinno się tej kobiecie odebrać dzieci, ale dlaczego nie jest napiętnowany również jej facet?!!!
bbbb
4 miesiące temu
A konkubent to tatuś, czy tatuś chleje gdzie indziej? Nie bronie, powinno się tej kobiecie odebrać dzieci, ale dlaczego nie jest napiętnowany również jej facet?!!!
nico
4 miesiące temu
A teraz bedzie latac i skamlac o widzenie dzieciaczkow
dfre
4 miesiące temu
Zabrać dzieci, bo to nie matka tylko bladź zwykła
sąsiadka
4 miesiące temu
Brawo 1000+ dostali
Leśny Ptyś
4 miesiące temu
Miałem napisać jakiś głupi komentarz. Ale mam dwójkę swoich małych. i nie mogę sobie wyobrazić co te dzieciaki przechodzą. One są w wieku gdzie ufają tylko matce i jak ona się niemi nie zaopiekuje to kto?
Katolik
4 miesiące temu
A co na to pracownicy MOPSu też nic tak to bywa gdy dzieci nie mają ojca tylko Konkubenta wstyd że tak jest coraz częściej i wtedy takie są sceny i tak wychowuje się dzieci zawsze ten konkubent.
ColdLeh
4 miesiące temu
podobno Duda już ją uniewinnił i dalej głodzi dzieci i pije wódkę za 500+ od kaczyńskiego i morawieckiego
ColdLeh
4 miesiące temu
pewnie PIS Sąd będzie bronił tych morderców i dzieci do nich wrócą oraz zostaną zagłodzone
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić