aktualizacja 

Dramat w Niemczech. Przedszkolanka nie wytrzymała, wezwała policję

64

Takiej interwencji bawarscy policjanci z pewnością się nie spodziewali. Mundurowi z niemieckiego miasta Ansbach zostali wezwani przez przedszkolankę, która nie mogła sobie poradzić z niegrzecznym 5-latkiem. Kobieta twierdzi, że czuła się zastraszona przez dziecko.

Dramat w Niemczech. Przedszkolanka nie wytrzymała, wezwała policję
Przedszkolanka wezwała policję do 5-latka. Zdj. ilustracyjne (Getty Images, LEREXIS)

Do nietypowego zdarzenia doszło w czwartek 6 października w mieście Ansbach w południowej części Niemiec. Lokalni policjanci musieli się zdziwić, gdy około godziny 11:00 zostali wezwani do... przedszkola.

Niemcy. Policjanci zostali wezwani do przedszkola

Telefonująca na numer alarmowy kobieta poinformowała, że jest przedszkolanką i ma problem z uspokojeniem przesadnie energicznego i awanturniczego podopiecznego. Do wskazanej placówki wysłano policyjny patrol.

Na miejscu okazało się, żę sprawcą całego zamieszania był 5-latek. Według relacji opiekunki, chłopiec zachowywał się agresywnie, nie wykonywał jej poleceń i rzucał różnymi przedmiotami - donosi niemiecki portal inFranken.de.

Dziecko miało być na tyle niegrzeczne, że kobieta poczuła się wręcz zastraszona. Kiedy żadne z podjętych przez nią prób uspokojenia chłopca nie powiodły się, w poczuciu bezsilności przedszkolanka zadzwoniła po jego rodziców oraz służby.

Dopiero pojawienie się w placówce funkcjonariuszy podziałało. Jak policjanci poinformowali w oficjalnym komunikacie, na ich widok 5-latek w końcu się uspokoił. Podjęcie dalszych czynności nie było wymagane.

Na szczęście interwencja zakończyła się pomyślnie. Krnąbrny chłopiec został oddany pod opiekę matce, która zabrała go do domu. Nie wiadomo, co było przyczyną agresywnego zachowania przedszkolaka.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: "To jest zastraszające". Przynajmniej jedno dziecko w każdej klasie żyje w biedzie
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić