Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Terroryzował pasażerów autobusu w Gdańsku. Zdradziły go tatuaże

147
Podziel się

Udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który zastraszał pasażerów linii N4. Poszukiwany wtargnął do pojazdu komunikacji miejskiej, zaczął zaczepiać pasażerów i wykrzykiwać wulgarne hasła.

Terroryzował pasażerów autobusu w Gdańsku. Zdradziły go tatuaże
Poszukiwany zastraszał pasażerów i wygłaszał groźby wobec osób homoseksualnych (Facebook.com, @Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych)
bCPvBosB

Zdarzenie miało miejsce w nocy z czwartku 25 na piątek 26 czerwca. Mężczyzna, który wszedł do autobusu nocnej linii, zachowywał się w bardzo agresywny sposób. Podchodził do pasażerów i obrzucał ich inwektywami.

Jesteś pe***em? Jesteś ciotą?", "J***ć pe**ów! Cioty, geje i p***ły muszą się bać! – cytuje agresywnego mężczyznę Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Ustalono jego tożsamość. Dzięki tatuażom

Zdarzenie zostało nagłośnione przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pracownicy Ośrodka zaapelowali również do internautów, aby pomogli im zidentyfikować agresywnego pasażera.

bCPvBosD

Zobacz też: Chciał porazić przestępcę. Coś poszło nie tak

W poniedziałek 29 czerwca członkowie Ośrodka podzielili się sukcesem. Jak poinformowali na Facebooku, w ciągu zaledwie 48 godzin zdobyli pełne dane poszukiwanego mężczyzny. Jego tożsamość udało się ustalić dzięki charakterystycznym tatuażom. Wszystkie informacje zostały już przekazane policji.

Mamy go, dane przekazaliśmy policji. (...) Zdradziły go tatuaże, dzięki którym udało się nam go zidentyfikować – napisano na Facebooku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
bCPvBote
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(147)
Judyta Grzmot
2 miesiące temu
Co to za różnica czy Homo czy Hetero ? człowiek to człowiek. Jeden lubi truskawki a drugi ogórki. no ale żeby debilem być ? ?? ? ?
Darecki
2 miesiące temu
Mam nadzieję, że trafi przynajmniej na 3 lata paki. Takich ludzi tylko do Kicia innych sposobów nie ma.
gosc
2 miesiące temu
Szkoda ze nie bylo silniejszych od niego i po wyjsciu dali by mu solidne manto tak kiedys robiono zlagodnial by i juz nikogo by nie upokazal.
bCPvBotf
shrek
2 miesiące temu
Co mnie obchodzi kto z kim śpi,jego prywatna sprawa.
gość
2 miesiące temu
nadmiar sterydów szkodzi. Widać, ze facet ma małego i wielkie z tego powodu kompleksy.
Najnowsze komentarze (147)
Shinsengumi
miesiąc temu
Przeanalizowałem statystki i dokonałem odrycia, mianowicie że ZAWSZE rodzi się mniejwięcj po tyle samo chłopców co dziewczynek w czasie pokoju ale gdy jest wojna jest inaczej. W czasie drugiej wojny 10 milionów niemców służyło w armii z tego poległo 7 milionów oznacza to trzeba dorobić facetów do roku 1956 w niemczech rodziło się ponad 25 procent chłopców niż dziewczynek gdy populacja chłopców się zrownała z dziewczynkami ten trend ustał i powruciło do normy narodzin po połowie dla każdej płuci. I niech ktoś teraz powie ze Boga nie ma. On reguluje wszystko. Tak zawsze było że po wielkich wojnach zawsze rodzi się więcej chłopców do momętu aż sytuacja się wyrówna. Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam do statystyk
Myślcie
2 miesiące temu
Dajcie ludzie spokój z tymi więzieniami obecnego stanu. One niczego nie uczą, resocjalizacja psiiii żart. Klient trafi do podobnych mu delikwentów i będzie kozaczył i wyżywał się na nornalniejszych. Więzienie powinno być jak zakon buddyjski. Żadnych pogaduszek, żadnych kolegów , cele osobne. Sensowna książka do czytania i czas na zastanowienie. Odsiadka płatna z zusu ( składki emerytalne) winnego albo pożyczka hipoteczna. Klawisze zmienni rotacyjnie i wycieczki szkolne dla pokazania młodzieży co im grozi . Koniec.-takie trudne
Ann
2 miesiące temu
Podziekujmy Panie Rudzie i posłom PISu coraz więcej będzie takich ataków dzięki nim
Strachsiębać
2 miesiące temu
A tego "rowetzystę"co pobił pięścią chlopców? Nie udało się na podst monitoringu miejskiego....aha
Nika172
2 miesiące temu
Świat dzieli się na ludzi dobrych i zły. Mądrych i głupich. A nie na hetoro, homo, czarnych, białch, sprawnych, niepełnosprawnych itd...
qwe
2 miesiące temu
Jakież smutne trzeba mieć życie żeby interesować się kto, komu, co wciska...
normalny
2 miesiące temu
Czytam te komentarze i tak sobie myślę,że obrońcy lhbt i homo są dokładnie tacy sam i jak ten gość. Tak samo zamknięci w schematy dokładnie tak samo obrażacie i traktujecie ludzi po przeciwnej stronie nie używacie tylko przekleństw..
Belmondo
2 miesiące temu
Za co go karać? I tak go duda zaraz ułaskawi. Przecież to idealny kandydat do jego gabinetu na ministra ds. rasistowskich.
bCPvBosX
Rafał
2 miesiące temu
Ma szczęście, że na mnie nie trafił. Jestem wręcz maszyną do bronienia słabszych ciętą na śmieci jakich dużo w społeczeństwie, którzy naśmiewają się z dziewczyn/chłopaków brzydszych, nieśmiałych czy biednych. Co ciekawe bardzo często za odpowiadają puste dziewczyny, którym wtórują tylko ich chłopacy czy koledzy. Ten ciut odważniejszy, bo samemu zaczepia. Nie ma co patyczkować się tylko z miejsca takiego porazić wzrokiem, ośmieszyć, a w razie czego powalić na glebę i zadzwonić na policję. A ludzie potrafią nie reagować na przemoc słowną czy fizyczną. Znieczulica społeczna jest dla mnie przyzwoleniem na zło. Niestety mało kto reaguje.
Luca
2 miesiące temu
Szkoda że jest takich ludzi coraz mniej,co z tymi ludźmi w Polsce się dzieje ?!
Wojewódzki
2 miesiące temu
Lpgt to fejk
brawo
2 miesiące temu
brawo stróże prawa
brawo
2 miesiące temu
brawo policja
Hunter6
2 miesiące temu
Ośrodek do likwidacji jako działalność terrorystyczna, powinno się z góry zakazać działalności takim grupą.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić