Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka
|

Terroryzował pasażerów autobusu w Gdańsku. Zdradziły go tatuaże

150
Podziel się:

Udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który zastraszał pasażerów linii N4. Poszukiwany wtargnął do pojazdu komunikacji miejskiej, zaczął zaczepiać pasażerów i wykrzykiwać wulgarne hasła.

Terroryzował pasażerów autobusu w Gdańsku. Zdradziły go tatuaże
Poszukiwany zastraszał pasażerów i wygłaszał groźby wobec osób homoseksualnych (Facebook.com, @Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych)

Zdarzenie miało miejsce w nocy z czwartku 25 na piątek 26 czerwca. Mężczyzna, który wszedł do autobusu nocnej linii, zachowywał się w bardzo agresywny sposób. Podchodził do pasażerów i obrzucał ich inwektywami.

Jesteś pe***em? Jesteś ciotą?", "J***ć pe**ów! Cioty, geje i p***ły muszą się bać! – cytuje agresywnego mężczyznę Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

Ustalono jego tożsamość. Dzięki tatuażom

Zdarzenie zostało nagłośnione przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Pracownicy Ośrodka zaapelowali również do internautów, aby pomogli im zidentyfikować agresywnego pasażera.

Zobacz także: Zobacz też: Chciał porazić przestępcę. Coś poszło nie tak

W poniedziałek 29 czerwca członkowie Ośrodka podzielili się sukcesem. Jak poinformowali na Facebooku, w ciągu zaledwie 48 godzin zdobyli pełne dane poszukiwanego mężczyzny. Jego tożsamość udało się ustalić dzięki charakterystycznym tatuażom. Wszystkie informacje zostały już przekazane policji.

Mamy go, dane przekazaliśmy policji. (...) Zdradziły go tatuaże, dzięki którym udało się nam go zidentyfikować – napisano na Facebooku Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(150)
edek z fabryk...
rok temu
Dwa lata wracałem z pracy autobusem, druga zmiana, było juz dobrze po 23.00, na przystanku wsiadło podobne indywiduum i od razu zabrało sie za pierwszego z brzegu pasażera. Zaczął go szarpać i wyzywać, wstałem, dałem mu sprayem po ślepiach i gdy złapał sie za twarz dostał konkretnego kopa w torbę. Typ zaczął kwiczeć jak zarzynana świnia i błagać żebym go więcej nie bił. Autobus zatrzymał sie na kolejnym przystanku, kierowca otworzył drzwi i "kozaczyna" pięknie wyfrunął waląc na koniec łbem w ławkę. Nie wiem jak sie to dla niego skonczyło bo juz więcej go nie spotkałem.
korsarz
2 lata temu
o idzie tutaj ten agresor ja prosze pana jestem dziennikarzem pomorskiej telewizji narodowej
ministrant
2 lata temu
Za karę będzie skierowany do obrony kościołów.
Shinsengumi
2 lata temu
Przeanalizowałem statystki i dokonałem odrycia, mianowicie że ZAWSZE rodzi się mniejwięcj po tyle samo chłopców co dziewczynek w czasie pokoju ale gdy jest wojna jest inaczej. W czasie drugiej wojny 10 milionów niemców służyło w armii z tego poległo 7 milionów oznacza to trzeba dorobić facetów do roku 1956 w niemczech rodziło się ponad 25 procent chłopców niż dziewczynek gdy populacja chłopców się zrownała z dziewczynkami ten trend ustał i powruciło do normy narodzin po połowie dla każdej płuci. I niech ktoś teraz powie ze Boga nie ma. On reguluje wszystko. Tak zawsze było że po wielkich wojnach zawsze rodzi się więcej chłopców do momętu aż sytuacja się wyrówna. Jeśli ktoś nie wierzy to zapraszam do statystyk
Myślcie
2 lata temu
Dajcie ludzie spokój z tymi więzieniami obecnego stanu. One niczego nie uczą, resocjalizacja psiiii żart. Klient trafi do podobnych mu delikwentów i będzie kozaczył i wyżywał się na nornalniejszych. Więzienie powinno być jak zakon buddyjski. Żadnych pogaduszek, żadnych kolegów , cele osobne. Sensowna książka do czytania i czas na zastanowienie. Odsiadka płatna z zusu ( składki emerytalne) winnego albo pożyczka hipoteczna. Klawisze zmienni rotacyjnie i wycieczki szkolne dla pokazania młodzieży co im grozi . Koniec.-takie trudne
Ann
2 lata temu
Podziekujmy Panie Rudzie i posłom PISu coraz więcej będzie takich ataków dzięki nim
Strachsiębać
2 lata temu
A tego "rowetzystę"co pobił pięścią chlopców? Nie udało się na podst monitoringu miejskiego....aha
Nika172
2 lata temu
Świat dzieli się na ludzi dobrych i zły. Mądrych i głupich. A nie na hetoro, homo, czarnych, białch, sprawnych, niepełnosprawnych itd...
qwe
2 lata temu
Jakież smutne trzeba mieć życie żeby interesować się kto, komu, co wciska...
normalny
2 lata temu
Czytam te komentarze i tak sobie myślę,że obrońcy lhbt i homo są dokładnie tacy sam i jak ten gość. Tak samo zamknięci w schematy dokładnie tak samo obrażacie i traktujecie ludzi po przeciwnej stronie nie używacie tylko przekleństw..
Belmondo
2 lata temu
Za co go karać? I tak go duda zaraz ułaskawi. Przecież to idealny kandydat do jego gabinetu na ministra ds. rasistowskich.
Rafał
2 lata temu
Ma szczęście, że na mnie nie trafił. Jestem wręcz maszyną do bronienia słabszych ciętą na śmieci jakich dużo w społeczeństwie, którzy naśmiewają się z dziewczyn/chłopaków brzydszych, nieśmiałych czy biednych. Co ciekawe bardzo często za odpowiadają puste dziewczyny, którym wtórują tylko ich chłopacy czy koledzy. Ten ciut odważniejszy, bo samemu zaczepia. Nie ma co patyczkować się tylko z miejsca takiego porazić wzrokiem, ośmieszyć, a w razie czego powalić na glebę i zadzwonić na policję. A ludzie potrafią nie reagować na przemoc słowną czy fizyczną. Znieczulica społeczna jest dla mnie przyzwoleniem na zło. Niestety mało kto reaguje.
Luca
2 lata temu
Szkoda że jest takich ludzi coraz mniej,co z tymi ludźmi w Polsce się dzieje ?!
Wojewódzki
2 lata temu
Lpgt to fejk
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić