aktualizacja 

Zakrwawiony taksówkarz gonił kierowcę Ubera. Szokujące sceny w Warszawie

59

Dantejskie sceny w Warszawie. W nocy z soboty na niedzielę zakrwawiony taksówkarz gonił ulicami Śródmieścia kierowcę Ubera, który miał go wcześniej pobić metalowym przedmiotem. Inni taksówkarze ruszyli na pomoc koledze.

Zakrwawiony taksówkarz gonił kierowcę Ubera. Szokujące sceny w Warszawie
Kierowca Ubera miał pobić taksówkarza (Getty Images)

W sobotę około godziny 23:30 na ulicy Nowowiejskiej w Warszawie rozegrały zatrważające sceny. W pewnym momencie strażnicy miejscy zauważyli pędzącą taksówkę, która goniła osobowego opla. Na wysokości Politechniki jadący z ogromną prędkością opel wjechał na tory tramwajowe. Pojazd utknął, a kierowca zaczął uciekać na piechotę.

Kierowca Ubera miał pobić taksówkarza

Za autem zatrzymała się taksówka, z której wysiadł kierowca z zakrwawioną głową i rękami. Taksówkarz ruszył w szalony pościg za uciekającym mężczyzną. Wtedy na miejsce zaczęły się zjeżdżać kolejne taksówki, blokując ruch innym pojazdom.

W międzyczasie strażnicy dowiedzieli się, że uciekający mężczyzna jest kierowcą Ubera i miał wcześniej pobić taksówkarza metalowym przedmiotem. Ostatecznie został on schwytany przez funkcjonariuszy straży miejskiej i przekazany w ręce policji. Zatrzymany to 38-letni Gruzin.

Na miejsce wkrótce przybyli ratownicy medyczni, którzy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanemu. Stwierdzili, że mężczyzna nie wymaga hospitalizacji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Ponad 100 km/h w terenie zabudowanym i 7 osób w aucie. Groźna sytuacja na trasie w woj. mazowieckim
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić