o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
VDB
|

"Jakiś śmieć nie będzie mówić kobietom co mają robić". Don Kasjo ostro o Marcinie Najmanie

44
Podziel się

Pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem Życińskim zapisze się historii polskich sztuk walki. "El Testosteron" został zdyskwalifikowany za nieregulaminowe ataki na rywala, a swoje zachowanie tłumaczył prowokacjami ze strony Don Kasju. Kasjusz Życiński nie pozostał obojętny i ostro odpowiedział celebrycie.

"Jakiś śmieć nie będzie mówić kobietom co mają robić". Don Kasjo ostro o Marcinie Najmanie
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński (Twitter.com)
bDpiealh

Kasjusz Życiński na kilka dni przed walką zasugerował, że Marcin Najman miał romans z Moniką Esmeraldą Godlewską. Te insynuacje mocno zirytowały zarówno "El Testosterona", jak i "Siostrę Godlewską". Jednak nikt nie spodziewał się, że te słowa spowodują aż taką furię u Marcina Najmana.

Walka została przerwana na początku 1. rundy po tym jak Marcin Najman najpierw zrobił obalenie na swoim rywalu, a następnie brutalnie go kopnął. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że "walka" odbyła się w formacie... boksu. Sędzia nie miał wątpliwości i przy takim obrocie spraw zdyskwalifikował Najmana. Dopiero po tej decyzji w oktagonie rozpoczęła się prawdziwa wojna z udziałem trenerów, zawodników oraz ochroniarzy.

bDpiealj

"El Testosteron" pomimo upływu godzin dalej uznaje, że zachował się bardzo dobrze. Umieścił nawet w swoich mediach społecznościowych, krótkie oświadczenie. Przerzuca w nim całą winę na swojego rywala.

Te tłumaczenie miało nawiązywać do obrażenia żony Marcina Najmana oraz jego córki. Don Kasjo miał tego dokonać insynuując romans sportowego celebryty z Esmeraldą Godlewską. Kasjusz Życiński jeszcze w oktagonie odpowiedział na zarzuty swojego rywala i nie zostawił na nim suchej nitki.

bDpiealp
Ma żonę, córkę, siostrę, z Edytą Górniak się wozi, a jest przeciwko kobietom. Dla mnie kobiety powinny mieć prawo do swojego ciała i do swojego płodu, a nie jakiś śmieć z Jasnej Góry będzie im mówił, co mają robić ze swoim ciałem - powiedział po walce Don Kasjo.

Jak widać zaangażowanie Marcina Najmana w obronę polskiego chrześcijaństwa sprawiło, że zyskał jeszcze więcej wrogów. Dodatkowo "El Testosteron" w ostatnich tygodniach często pojawiał się w mediach, w których uchodził za eksperta od życia społecznego, geopolityki czy ustroju demokratycznego w Stanach Zjednoczonych. Jak widać ten szum medialny nie pomógł w przygotowaniach do "walki", która skończyła się bardzo szybko z winy Najmana.

Zobacz także: Zobacz także: Trener Najmana Damian Herczyk wydał oświadczenie po gali FAME MMA 8!
bDpiealK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(44)
stanley
2 tyg. temu
masakra co robi ten najman z siebie dla pieniedzy a gdzie tu godnosc honor masakra ja wole byc robolem za 3900 na reke niz za setki tys zlotych robic z siebie najmana
Ehe
2 tyg. temu
Pokażcie Kasjusza jak sie wypowiada w jakiejś normalnej sytuacji żeby było widać z kogo znowu robicie bohatera kobiet...:D
Asanti
2 tyg. temu
Najman najlepsze co w swoim marnym zyciu robi to odklepuje mate.Troglodyta
bDpiealL
kibic
2 tyg. temu
Z ostatniej chwili - po walce Najmana jego federacja podjęła decyzję o zmianie nazwy z Fame MMA na Fake MMA
Raff
2 tyg. temu
Obu są siebie warci, wojownicy wchodzą i walczą a nie szczekają. Nie ma się czym ekscytowac. Po co marnować czas na te brednie.
Najnowsze komentarze (44)
Bartek
2 tyg. temu
Jeden warty drugiego. Czy ten Kasjusz sklecił chociaż jedno zdanie bez ozdobnika na "K". Drugi to Najman człowiek który stale kończy karierę,i plecie taki bzdury że głowa mała.
JaM
2 tyg. temu
Najman, jego rozbierana pani, nie wierząca w istnienie covid 19 gwiazda... Co to za towarzystwo ?!
Paco
2 tyg. temu
Jeden i drugi są siebie warci i najlepiej by zrobili rozwiązując ten problem na ulicy.
Del For
2 tyg. temu
Bardzo dobrze, zdyskwalifikowany. Chyba diabeł wcielił się w tego ludzia podczas tego starcia. Wiedział, gdzie wchodzi i o co idzie gra. Trzeba zachować spokój i do kosza wrzucić swoje emocje. Pierdołki niechaj nie opowiada. Powinien spowiadać się z tego: "Nie bij bliźniego swego w chamski sposób". I do pokuty.... długiej pokuty... Może jechać na Jasną Górę, a może tam w celi klasztornej przyjdzie opamiętanie.
Czarny 89
2 tyg. temu
Przecież to wszystko już dawno było ustawione a wy wszystko łykacie. To ze sportem nie ma nic wspólnego tylko patologia sprzedaje się najlepiej jak trudne sprawy. Obaj za te propagandę skasowali niezła kasę. Jak.moze ktoś mieć pas zwycięzcy jak nigdzie go nie zdobył w żadnej walce mistrzowskiej to tylko możliwe w fame. Jak jest mistrzem i ma pas to niech zawalczy że Arturem Szpilką lub Mariuszem Wachem albo Adamem Kownackim podejrzewam że dwa szybkie i mistrz kasjo poszedł by spać przed bajka dla dzieci przed 19.
warafga4
2 tyg. temu
wygląda jakby najman to zaplanował, po dyskwalifikacji schował się od razu za sędziego i coś tam krzyczał z za pleców.
yup
2 tyg. temu
roamns ? to z taką panią można mieć romans? czy to po prostu "romans"
ppp
2 tyg. temu
Czy warto pisać takie głupoty.
bDpiealD
Taaak
2 tyg. temu
Dokładnie , jakaś Marta M nie będzie mówić kobietom co mają robić !
Julka
2 tyg. temu
Nieważne co kasjo nawija pod językiem...kazdy nakręca się przed walka i robi show ale nikt nikogo nie dotknął i nie robił krzywdy pozatym jest szacunek sportowy i sam kasjo powiedział że to co ma osobiście do najmana to są osobiste sprawy ale jako w sporcie powiedział że przebije mu piątkę... A najman taki niby spokojny stabilny sportowiec czekający na sportowe zachowania miał okazję rozliczyć kasjo w klatce że wszystkiego był pewny siebie więc w tym co najman wybrał czyli boks miał okazję zrobić z kasjo mielonke... No ale cóż przeliczył się widocznie i zrobił z siebie pośmiewisko i żenadę totalna nawet przebił kasjusza w jego wszystkich konferencjach... Masakra przed kamerami udawac opanowanie a w klatce strzelić taki numer to mógł tylko najman
Gonzo
2 tyg. temu
Trener przeprosił i bardzo dobrze, natomiast co się stało to się nie odstanie i powinien zostać zawieszony.
Juhas
2 tyg. temu
Nowy bohater mediów. Chłopak nie potrafi się wysłowić bez użycia wulgaryzmów, a jest promowany jakby chcieli zrobić z niego nowy autorytet dla zbuntowanych dzieci w wieku 15-18 lat.
John
2 tyg. temu
Najmanowi trzeba zrobić dziecko!
Juhas
2 tyg. temu
A kiedy wystąpi Don Kondom ?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić