17-latek stracił obie nogi, gdy pomógł kobiecie w pociągu. Są nowe wieści
Historia Dominika, który uległ wypadkowi na stacji w Woli Bierwieckiej, poruszyła cały kraj. 17-latek pomógł kobiecie wynieść wózek z pociągu. W wyniku tego, co zdarzyło się chwilę później, amputowano mu obie nogi. Fundacja Podaruj Dobro przekazała nowe informacje dotyczące jego stanu zdrowia.