Wystarczyło pięć minut. Pani Agnieszka straciła wszystko
W poniedziałek w Gniezno (woj. wielkopolskie) uderzył prawdziwy armagedon. Padał grad i intensywny deszcz, wody było tak wiele, że zalała ulice oraz posesje. Ulewa wywołała mnóstwo szkód, które właśnie są szacowane. W gronie poszkodowanych znalazła się pani Agnieszka, która prowadzi gabinet podologiczny.