Ktoś zgubił 63 tys. zł. Po odbiór zgłosiło się 20 osób. Co dalej?
W katowickim (woj. śląskie) Biurze Rzeczy Znalezionych jest przechowywane ponad 60 tys. złotych. Mimo wysokości kwoty, pieniądze wciąż nie trafiły do prawowitego właściciela. W dodatku do instytucji zgłosiło się już kilkadziesiąt osób, twierdzących, że należą do nich.