Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Jest aż tak źle? Maja Bohosiewicz poddała się testowi na koronawirusa

120

Maja Bohosiewicz chciała sprawdzić, czy jest zakażona wirusem SARS-CoV-2. Postanowiła zarejestrować przebieg badania na nagraniu, którym później podzieliła się w swoich mediach społecznościowych. Mimo że aktorka wyraźnie się krzywi, w rzeczywistości proces nie jest bolesny.

Jest aż tak źle? Maja Bohosiewicz poddała się testowi na koronawirusa
(Instagram)

Na nagraniu widać, jak ekspert medyczny pobiera Mai Bohosiewicz próbki z nosa. Mimo że aktorka ma niepewną minę, taki zabieg nie tylko nie jest bolesny, lecz trwa tylko kilka sekund. Wymaz był konieczny do przeprowadzenia testów na obecność SARS-CoV-2.

Czy Maja Bohosiewicz ma koronawirusa?

Maja Bohosiewicz zdecydowała się podzielić ze swoimi obserwatorami wynikami testu. Aktorka poinformowała w opisie do filmiku, że nie jest zarażona koronawirusem.

Ja na razie negatywna. A jak u was? – spytała Maja Bohosiewicz na Instagramie.

Aktorka podzieliła się z obserwatorami informacją odnośnie kosztów testu. W odpowiedzi na komentarz jednej z internautek podała, że wykonanie badań wyniosło ją łącznie 650 złotych.

150 zł na miejscu, 500 zł laboratoryjny – wyjaśniła Maja Bohosiewicz w komentarzu na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Obserwatorki konta Mai Bohosiewicz podzieliły się własnymi doświadczeniami z badaniem na obecność koronawirusa. Niektóre kobiety przyznawały, że właśnie chorują na COVID-19 lub należą do grona ozdrowieńców.

Ja już po! Dwa wymazy za mną, korona również! Należę do grona ozdrowieńców.
U mnie pozytywna i nie życzę nikomu takiego chorowania, kiedy masz jeszcze w domu dwójkę małych dzieci, a nie jesteś w stanie palcem ruszyć.
Podziwiam, co za odwaga dać sobie grzebać czymś w nosie – komentowały obserwatorki Instagrama Mai Bohosiewicz.

Testy na obecność koronawirusa mogą uratować życie nie tylko nam, ale i bliskim narażonym na zakażenie. Skierowanie na takie badanie jest w stanie wydać lekarz podstawowej opieki zdrowotnej – nawet bez osobistego spotkania z pacjentem. Wystarczy poinformować w trakcie teleporady o objawach, które świadczą o zachorowaniu na COVID-19. Minimum 2 godziny wykonaniem testu nie wolno m.in. jeść, pić czy palić papierosów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić